test pointte de yükleme yapmıyor bilgisayar görüyor cihazı eft de oynama yok kırdıracaak artık
resetfrp/unbrick kısmından seç once boardsoftware yükle sonra otg kablosu ile repair firmware

resetfrp/unbrick kısmından seç once boardsoftware yükle sonra otg kablosu ile repair firmware
ustam dediğiniz yerden yapıyorum tet point cihazı görüyor yükleme yok dündenberi ne sd kart ne otg kaldı cihaz firwarte yklemiyor hi suiteden düşürdüm 8 e repair yapmadı sonra cihazı nett ile tekrar 9.1 e çıkardım tekrar düşürmek için eft hiçbir iş yapmıyor dengemei bozdu

ustam dediğiniz yerden yapıyorum tet point cihazı görüyor yükleme yok dündenberi ne sd kart ne otg kaldı cihaz firwarte yklemiyor hi suiteden düşürdüm 8 e repair yapmadı sonra cihazı nett ile tekrar 9.1 e çıkardım tekrar düşürmek için eft hiçbir iş yapmıyor dengemei bozdu
boardsoftwareyi nasıl yüklücenizi biliyorsunuz değilmi tp moduna alin p20lite seçin xml dosyasını seçin boardsoftwaredeki

boardsoftware buldum l21 için indiriyor

test pointte de yükleme yapmıyor bilgisayar görüyor cihazı eft de oynama yok kırdıracaak artık
SD Kartla Yükelediğiniz Yazılımda Sıkıntı Olabir Hocam Sitemizde Denenmiş Sağlam Yazılım Mevcut İndirip Deneyebilsiniz

testpointte yazılım yükledik kaldı bu ekran arkadaşlar board sowtware doğru. ben anlamadım fastboot da yazlılm yükleyemiyoruz sd kartta yükleyemiyorsuz downgrade yapıyoruz repair yapamıyoruz test pointte hata ne yapacaz

Ekli dosyalar

• 79980189_511248639485072_7081745263957639168_n.jpg
    79980189_511248639485072_7081745263957639168_n.jpg
    562 KB · Görüntüleme: 15
bak dostum Tavsiye - Huawei P20 Lite ANE-LX1 C432 Board Software burdaki dosyayı yükle
once xml dosyası var resetfrp/unbrick kısmından seç o dosyası yükle
testpointte yazılım yükledik kaldı bu ekran arkadaşlar board sowtware doğru. ben anlamadım fastboot da yazlılm yükleyemiyoruz sd kartta yükleyemiyorsuz downgrade yapıyoruz repair yapamıyoruz test pointte hata ne yapacaz
anydestek at bağlanayim

islam ustam c185 modeli 933 446 777any desk

Anladım. Arada O Hataları Verir Sİz Tekrardan Eft İle Deneyin Düşürmeyi
hüseyin ustam huawei yazısında kalıyor test poıntle nasıl yuklerım normalda cıhaz yazıda kalıor start deyıp 2 tusa baslı kabloyu bagladıgımda bı turlu başlamıyor

hüseyin ustam huawei yazısında kalıyor test poıntle nasıl yuklerım normalda cıhaz yazıda kalıor start deyıp 2 tusa baslı kabloyu bagladıgımda bı turlu başlamıyor
fb moda giriyorsa herhangi bir yazilim ile yükleyebilirsiniz
Eft Dongle İle Veya Sd Card ile

Merhaba arkadaşlar
Bu konumuzda sizlere hauwei cihazlarda nasıl sürüm düşürülür onu anlatacağım
Tüm huawei modellerde aynıdır işlem. Uygun yazılımı bulursanız tüm cihazlarda aynı yöntemle sürüm düşürebilirsiniz.
Önce uygun olarak bulduğunuz yazılımı klasöre çıkarın
İçinde bulunan zip dosyalarını da klasöre çıkarın resimdeki gibi

UPDATE.APP ksımına update_sd kasörünün içinde bulunan UPDATE.APP dosyasını seçin
Customization File (.APP) kısmına da tek hatlı veya çift hatlı ise ona göre dosyamızı seçiyoruz.
İlk önce skip incorrect model tiki seçmeden Flash butonuna basalım.
Hata alırsanız resimdeki gibi o seçeneğide işaretleyin ve Flash butonuna basın.

Telefonu kapatın
Ses kısma ve ses açma tuşlarına basılı tutarak usb kablo ile Pc ye bağlayın ve işlemlerin bimesini bekleyin

Ekli dosyayı görüntüle 6048

Ekli dosyayı görüntüle 6045Ekli dosyayı görüntüle 8149

SONUÇ

Ekli dosyayı görüntüle 6049
helal olsun usta

Merhaba arkadaşlar
Bu konumuzda sizlere hauwei cihazlarda nasıl sürüm düşürülür onu anlatacağım
Tüm huawei modellerde aynıdır işlem. Uygun yazılımı bulursanız tüm cihazlarda aynı yöntemle sürüm düşürebilirsiniz.
Önce uygun olarak bulduğunuz yazılımı klasöre çıkarın
İçinde bulunan zip dosyalarını da klasöre çıkarın resimdeki gibi

UPDATE.APP ksımına update_sd kasörünün içinde bulunan UPDATE.APP dosyasını seçin
Customization File (.APP) kısmına da tek hatlı veya çift hatlı ise ona göre dosyamızı seçiyoruz.
İlk önce skip incorrect model tiki seçmeden Flash butonuna basalım.
Hata alırsanız resimdeki gibi o seçeneğide işaretleyin ve Flash butonuna basın.

Telefonu kapatın
Ses kısma ve ses açma tuşlarına basılı tutarak usb kablo ile Pc ye bağlayın ve işlemlerin bimesini bekleyin

Ekli dosyayı görüntüle 6048

Ekli dosyayı görüntüle 6045Ekli dosyayı görüntüle 8149

SONUÇ

Ekli dosyayı görüntüle 6049
böyle kalıyor ustam ses kısma ve açma tuşuna basılı tutuyom baglıyom böyle kalıyor

Ekli dosyalar

• böyle kalıyor.jpg
    böyle kalıyor.jpg
    197.4 KB · Görüntüleme: 15
eft olmadan sadece kablo ile bağlayarak düşürenbiliyor muyuz ?

eft olmadan sadece kablo ile bağlayarak düşürenbiliyor muyuz ?
eft veya hcu dongle olması gerekiyor elinizde yoksa uzaktan bağlantı yardımı ile yapabilirsiniz.

• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.
    Whatsapp İrtibat Numaramız:
    552 812 07 24
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)
    Telegram Adresimiz:
    https://t.me/Gsmturkey

Geri
Üst Alt