Merhaba arkadaşlar
Bu konumuzda sizlere hauwei cihazlarda nasıl sürüm düşürülür onu anlatacağım
Tüm huawei modellerde aynıdır işlem. Uygun yazılımı bulursanız tüm cihazlarda aynı yöntemle sürüm düşürebilirsiniz.
Önce uygun olarak bulduğunuz yazılımı klasöre çıkarın
İçinde bulunan zip dosyalarını da klasöre çıkarın resimdeki gibi

UPDATE.APP ksımına update_sd kasörünün içinde bulunan UPDATE.APP dosyasını seçin
Customization File (.APP) kısmına da tek hatlı veya çift hatlı ise ona göre dosyamızı seçiyoruz.
İlk önce skip incorrect model tiki seçmeden Flash butonuna basalım.
Hata alırsanız resimdeki gibi o seçeneğide işaretleyin ve Flash butonuna basın.

Telefonu kapatın
Ses kısma ve ses açma tuşlarına basılı tutarak usb kablo ile Pc ye bağlayın ve işlemlerin bimesini bekleyin

Ekli dosyayı görüntüle 6048

Ekli dosyayı görüntüle 6045

SONUÇ

Ekli dosyayı görüntüle 6049
Merhaba. cihazın sürüm düşürürken elektrik kesildi Huawei eRecovery kısmında kalıyor. hafıza kartı ile yükleme yapsam düzelir mi?

Deneyin düzelmesi lazım. Olmazsa hcu eft gibi toollar ile yükleyebilirsiniz
adnan hocam eft ile deniyorum system. klasörünü yüklerken yarıda hata veriyor. fastboot mode alıp deniyorum yine aynı sorunu veriyor. elimde hcu yok. daha önce bu sorunu yaşayıp çözen oldumu acaba.

adnan hocam eft ile deniyorum system. klasörünü yüklerken yarıda hata veriyor. fastboot mode alıp deniyorum yine aynı sorunu veriyor. elimde hcu yok. daha önce bu sorunu yaşayıp çözen oldumu acaba.
Cihazı eRecovery modunda açın. Wi-Fi bağlayın ve güncelleme yapın. Cihaz açılsın.​

Getting package info failed hatası veriyor.

Tw varsa sabah bakalım
adnan usta hi suite üzerinden cok uzuyor cihaz 9.1 de hisuite sürüm düşmüyor. 9.0 çekiyorum sonra baglayıp 8 e düşürüyorum hisuite. Onda da repair işlemi yapmıyor başka repair işlemi yapabileceğim 8 yüklüyorum baya bi vakıt alıyor. eft aldım sıfr bu süreyi kısaltmak için elimde suan cıhaz yok bulabılırsem öğrenmek için bitane ayarlıyayım sizde müsait olduğunuzda yardımcı olursunuz. teşekkürler.

bu modelin eft ile sürüm düşürmek için gerekli yazılımı paylaşırmısınz bir türlü öğrenemedim şimdiden teşekkürler 12.png
12.png

Geri
Üst Alt