İstek Huawei P20 Lite ANE-LX1 Android 9.0 Pie Güncelleme ile IMEI Repair Olmuyor

skynet

Yasaklı
Pie den düşmüyor tüm yazılımları denedim maalesef hata veriyor tıpkı Samsung serisi gibi olmuş sanırsam pie ile recovery de değişiyor sanirsam çünkü hiçbirini almıyor

Pie den düşmüyor tüm yazılımları denedim maalesef hata veriyor tıpkı Samsung serisi gibi olmuş sanırsam pie ile recovery de değişiyor sanirsam çünkü hiçbirini almıyor
Cihazın sürümünü hi suite ile düşürebilirsiniz. hi suiteyi açın cihazın adb ve hdb yi açın hisuiteden sistem güncellemeye girin cihazın son sürümse eski sürüme dönün'e tıklayın yazılımı indirip yükler.

Onuda denedim ? teşekkürler cozersem yazarım kolay gelsin

Hcu hepsi var chimera hepsi mevcut sorun yok

Cihazın tam modelini verebilirmisin

hallettim not olarak hard reset attıktan sonra oldu. hi suite de sorun verıordu duzeldi

selamlar. p20 fite a IMEI attım, güncelleme alırsam ne olur acaba ? yardımcı olursanız sevinirim

ekran görüntüsü bu şekilde, İMei değiştiren arkadaş güncellemeyin demiş

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190703-213529.png
    Screenshot_20190703-213529.png
    371.1 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_20190703-213548.jpg
    Screenshot_20190703-213548.jpg
    183.9 KB · Görüntüleme: 35
ekran görüntüsü bu şekilde, İMei değiştiren arkadaş güncellemeyin demiş
güncelleme yapabilirsin ben defalarca yaptım hiç bir şey olmadı cokta imei repair sonrası güncelleme yapan gördüm imei konusunda sıkıntı olmadı

hi suite ile sürüm düşme olmadı yada ben yapamadım hangi rürüm kurulu olması gerek? bla-l29 eft de downgrade yaparken dongle çıktı uyarısı verdi kesti cihaz brick tp de görüyor fakat kaldıramadım destek olabilecek varmı chimera sigma eft mevcut

hi suite ile sürüm düşme olmadı yada ben yapamadım hangi rürüm kurulu olması gerek? bla-l29 eft de downgrade yaparken dongle çıktı uyarısı verdi kesti cihaz brick tp de görüyor fakat kaldıramadım destek olabilecek varmı chimera sigma eft mevcut
Sigma ile denedinizmi.

bu imei yi değiştiren telefoncu güncelleme yapma demiş, bana da saçma geldi ama, sürekli uyarı geliyor her gece, en azından güncelleme uyarısı almasam yite işimi görür. daha doğrusu babamın telefonu bu, onunda pek umrunda olmaz android 8 veya android 9

sürüm farketmiyorsa güncellemeyin daha iyi ileride sorun çıkarsa uğraşmadan yapabilirsiniz. belki ileride düşürmeyide kaldırırlar.

her gece gelen güncelleme uyarısını kapatabileceğim bir ayar veya 3. party bir uygulama var mıdır ?

Geri
Üst Alt