Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 BoardSoftware Sonrasında IMEI Yok

erenozdmrr

Üye
Cihaz geldiğinde com1 olarak görüyordu pc ve Board yazılımı attım eft ile Chimera ile orijinal imei değiştirmeye çalışıyorum imei aynı hatası veriyor orijinal imei nasıl geri getiririm

Cihaz board yazılımı yedikten sonra, fastboot üzerinden eft ile stock rom atın. Cihazın C koduna dikkat edin yazılımı seçerken. IMEI o zaman gözükür.
Dediğiniz şekilde denedim zaten ama imei 0 gözüküyor yine başka bir yöntemi var mı

Sanırım nv dosyası hasar görmüş, dc-phoenix download bölümünden arama yerine nv partitions backup yaz senin cihazın nv dosyasını bul( umarım vardır) telefonu tp moduna al dc-phoenix cihazına Uygun fastboot dosyasını yükle sonra indirdiğin nv partitions backup dosyanı yükle ve hcu ile tekrar repair yap düzelir

Sanırım nv dosyası hasar görmüş, dc-phoenix download bölümünden arama yerine nv partitions backup yaz senin cihazın nv dosyasını bul( umarım vardır) telefonu tp moduna al dc-phoenix cihazına Uygun fastboot dosyasını yükle sonra indirdiğin nv partitions backup dosyanı yükle ve hcu ile tekrar repair yap düzelir
Eyvallah hocam bu yöntemi bilmiyordum yarın denicem dükkanda sonucu yazarım

Geri
Üst Alt