Huawei P20 lite ANE-LX1 Brick

Selamun aleyküm ane-lx1 telefon brick olmuş download mod'a girmiyor elimde HCU - CHİMERA mevcut cihaz usb port 1.0 veriyor
Board firmware yazılacak farkındayım fakat izlemem gereken yolu bulamadım dc phoenixden update board romu gösteriyorum olmuyor test point moduna alarak önce izlemem gereken yolları bir arkadas anlatırsa cok sevınırım

Chimera ile usb 1.0 modunda göster cihazı,daha sonra load factory fastboot de,orda board seçme menüsü geliyor board yazılımı seçebilirsin.

Chimera ile usb 1.0 modunda göster cihazı,daha sonra load factory fastboot de,orda board seçme menüsü geliyor board yazılımı seçebilirsin.

bendeki board firmware nin içinde upload yok dload da yok ben bişe anlamadım bootloader fastboot falan var doğrumudur bu

bendeki board firmware nin içinde upload yok dload da yok ben bişe anlamadım bootloader fastboot falan var doğrumudur bu
Evet içinde xml dosyası olacak.DC Phonenix ile atabilirsiniz. Chimerayla da atılabilir.

test point ile bağlayın çimera model yazın factory fastboot seçin fastboot açılacak eft ile ve ya huawei board yazılım yükleyen araçla yükleme yapın yazılımı
olmuyor usta yapiyorum factory fastboot yaparken chimeradan load olarakmı secicem dosyayı yoksa işlemci secip devam mı edıcem
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

test point ile bağlayın çimera model yazın factory fastboot seçin fastboot açılacak eft ile ve ya huawei board yazılım yükleyen araçla yükleme yapın yazılımı

Printing phone history

Load Factory Fastboot
15.09.2020
11:20

Load Factory Fastboot
14.09.2020
11:56

Load Factory Fastboot
14.09.2020
11:48

Load Factory Fastboot
14.09.2020
10:50

Load Factory Fastboot
14.09.2020
10:46

Loading factory fastboot
Uploading Fastboot...
Selected version: kirin659_t0_a8_0_v2
Uploading data
Uploading data
Rebooting the device to Fastboot mode...
Waiting for Fastboot device to appear...
We counld't identify the device, please select manually, if present!
Fastboot device not found
Finished at local time: [09.15.20 14:30:36]
WorkID: 107508367

telefon test pointte yenıden baslatip fastboot moduna almaya calısıyor ama batarya takılı degilki o yüzden olmuyor

Son düzenleme:
bataryayı niye takmıyor sunuz

Geri
Üst Alt