Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 C185 Çift Hatlı Cihaz için Güvenlik Güncellemesi Geldimi?

• Konbuyu başlatan cankat47
  • Başlangıç tarihi
C

cankat47

cihazım yurt dışı kayıtlı muhtemelen iran dan gelme cihaz 9.1 güncellemesi yaptım cihazım şu anda 9.1.0.132 (c185) ama diğer cihazlara 9.1 güncellemesinden sonra güvenlik güncellemesi gelmiş. c185 modellerine de gelmiş galiba ama bana güncelleme gelmedi internette bazı sitelerde 9.1.0.200 gözükmekte cihazı nasıl güncelleyebilirim?

hi suite bağlayıp kontrol edin

cihazım yurt dışı kayıtlı muhtemelen iran dan gelme cihaz 9.1 güncellemesi yaptım cihazım şu anda 9.1.0.132 (c185) ama diğer cihazlara 9.1 güncellemesinden sonra güvenlik güncellemesi gelmiş. c185 modellerine de gelmiş galiba ama bana güncelleme gelmedi internette bazı sitelerde 9.1.0.200 gözükmekte cihazı nasıl güncelleyebilirim?
Hi Suite ile veya Manuel yazılım indirip SD kart ile yükleme yapabilirsiniz.​

Emui 8 den 9 a geçmek için hi care den ülke ayarını iran yapmıştım aynı şekilde yapınca güncelleme gelmedi. Bilgisayarım olmadığı için hisuite yükleyemiyorum. Başka çaresi yokmudur?

Emui 8 den 9 a geçmek için hi care den ülke ayarını iran yapmıştım aynı şekilde yapınca güncelleme gelmedi. Bilgisayarım olmadığı için hisuite yükleyemiyorum. Başka çaresi yokmudur?
Cihazın tam bilgileri nelerdi ona göre yardımcı olalım. Uygun yazılım verelim.​

model: ane-lx1
derleme numarası: 9.1.0.132(C185E3R1P8)

çift hatlı yurtdışı cihazı
Anladım acaba bunun bölge kodu vesaire değiştirilmiş olabilir mi? Öyle ise sıkıntı olur gene, Seri numarası varsa onunla baksak daha iyi olur.​

Geri
Üst Alt