hcu var ise sim unlock işlemini yapa bilirsiniz yardım etmemiz gereken nedir?
Merhaba sim unlock yaparken device unsupport hatası alıyorum
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ve sanırım derleme numarasını bozmuşum cihazın 😟

Gün içinde yazın yardımcı olurum. olmazsa telegramdan yazın
hocam merhabalar.p20 lite cihazımı unlock ettikten sonra cihazın imei silindi.Sonrasında imei ve firmwareyi repair ettim fakat sim unlock code nck istiyor.Cihazın derleme numarasıda bozuk yardımcı olabilir misiniz?Elimde hcu lisansı mevcut.teşekkürler

Merhaba Arkadaşlar
Bu komuzda sizlere Huawei P20 Lite ANE-LX1 C432 9.1.0 cihazına ait çift simli cihaz için stock rom paylşacağım
[Gizli içerik][Gizli içerik]

Cihaza SD card veya Otg yardımı ile veya Ücretli programlar ile yükleyebilirsiniz.
ane-lx1 9.1.0.401(c432 versiyonu sisin versiyon indiriyorum atmıyor yarıda haa veriyor yardımcı olurmususnuz

Merhaba Arkadaşlar
Bu komuzda sizlere Huawei P20 Lite ANE-LX1 C432 9.1.0 cihazına ait çift simli cihaz için stock rom paylşacağım

Cihaza SD card veya Otg yardımı ile veya Ücretli programlar ile yükleyebilirsiniz.
bu yazılımdan sonra sinm unlock cıktı cihazda daha once yoktu kaldım öyle

Merhaba Arkadaşlar

Çift hatlı cihazda sürüm düşürüp repair yaptıktan sonra tek hat'a düştü ,ayrıca seri numarı 00000..sizin paylaştığınız çift hatlı romu flashlarsam düzelirmi?

slm sd cart ile atma işlemini anlatırmısınız tşk

Geri
Üst Alt