Çözüldü Huawei P20 Lite ANE-LX1 C432 Sensör Sorununu Çözüldü

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi huaweinin
yaptığı bir güncelleme sonrası bazı ane-lx1 c432 cihazlarda yer çekimi sensörü devre dışı kalmıştı oto döndürme adım ölçer ve daha bir çok akıllı özellik devre dışı kalmıştı uzun uğraşlar sonrasında derleme numarası değişmeden ane-lx1 c432 bölge koduna sahip cihazı ane-lx2 c636 ya cevirmeyi başardım ve şu an bütün özellikler aktif bir şekilde calışmakta

M1Nang.jpg

M1Nang.jpg

bvqLNb.jpg

6Dgyo0.jpg

resımler aynı cihaza aittir ve ane-lx2 c636 lar güncelleme alma konusunda sıkıntı cihazlar olmasına rağmen otomatik olarak güncelleme aldı son resim not defterinin otomatik dönmüş halidir.​

Moderatör tarafında düzenlendi:
yaptığı bir güncelleme sonrası bazı ane-lx1 c432 cihazlarda yer çekimi sensörü devre dışı kalmıştı oto döndürme adım ölçer ve daha bir çok akıllı özellik devre dışı kalmıştı uzun uğraşlar sonrasında derleme numarası değişmeden ane-lx1 c432 bölge koduna sahip cihazı ane-lx2 c636 ya cevirmeyi başardım ve şu an bütün özellikler aktif bir şekilde calışmakta

M1Nang.jpg

M1Nang.jpg

bvqLNb.jpg

6Dgyo0.jpg

resımler aynı cihaza aittir ve ane-lx2 c636 lar güncelleme alma konusunda sıkıntı cihazlar olmasına rağmen otomatik olarak güncelleme aldı son resim not defterinin otomatik dönmüş halidir.​
Sorunu nasıl çözdünüz?​

Sorunu nasıl çözdünüz?
Cihaz ane-lx1 c432 iken son surum yukluydu forumdakı 9.1.0.208 yazılımını sd kart dload yontemıyle yukledım sonra hısuıte uzerınden 8.0.0.180 surumune dusurdum yine forumda bulunan 8.0.0.144 c432 yazılımını yukledım daha sonra cihazın bootloder kılıdını kaldırıp hcu client uzerınden ane-lx2 c636 bolge kodu degısıklıgı yaptım cihaz acıldıgında ane-lx2 gozukuyordu ama derleme numarası bozulmustu 8.0.0.46 (oxcb)olmuştu sonra yine forumda mevcut olan ane-lx2 8.0.0.142 c636 yazılımını dload sd kartla yukledım cihaz acıldıgında derleme numarası duzelmıs ve sensorler calısıyordu burda dikkat edilmesi gereken konu hcu uzerınden bolge kodu degıstırdıkten sonra cihaz derleme numarası bozulmussa bile hangi bolge koduna gecılmısse o yazılımı bootloder kılıdı acık halde sd kart dload yontemıyle yuklemek

M1Nang.jpg

M1Nang.jpg

bvqLNb.jpg

6Dgyo0.jpg

resımler aynı cihaza aittir ve ane-lx2 c636 lar güncelleme alma konusunda sıkıntı cihazlar olmasına rağmen otomatik olarak güncelleme aldı son resim not defterinin otomatik dönmüş halidir.

İkinci resmi Hızlı Resim - Img 20200127 184017

M1Nang.jpg

M1Nang.jpg

bvqLNb.jpg

6Dgyo0.jpg

resımler aynı cihaza aittir ve ane-lx2 c636 lar güncelleme alma konusunda sıkıntı cihazlar olmasına rağmen otomatik olarak güncelleme aldı son resim not defterinin otomatik dönmüş halidir.

Kusura bakmayın arkadaslar yanlışlıkla aynı resimleri atmısım ikinci resım bu olacak Hızlı Resim - Img 20200127 184017

Geri
Üst Alt