İstek Huawei P20 Lite ANE-LX1 C432 Stock Rom Lazım

• Konbuyu başlatan rizakula
  • Başlangıç tarihi
R

rizakula

cihaza yanlıslıkla rom kurdum sistem numarası 8.0.0.046 olarak gözükmekte bana stock rom lazım eski haline getirmem lazım. Yardımcı olurmusunuz

kurulum nasıl yapıcam peki. Ben belki yanlıs yapıyorumdur

Daha önceki bilgilerini paylaşırsanız ne yaptınız mesala ne yapıyordunuz değişiklik oldu güncelleme vs gibi

androidhost. ru dan lx1 modelinin 166 son modrlini indirdim içinde 2 dosta çıktı biri update_sd.zip diğeri ona benzer 660mb lık dosyaydı. ikisini sd cartta dload klasörüne attım ve sisteni kapatıp kurulum menüsüne geldim ve kurdu hiç birşey silinmedi. beklenen özellikler kurulmuştu ama 8.0.0.166 (c432) yazısını beklerken bana 8.0.0.046 (0XF0) sürümü yazdı. ve bundan sonra güncellene alamaz oldum. Şimdi dediğiniz sitedem indiriyorum. Ama kurulum yine böylemi

aynı zamanda sitede lx1 sürümünü buldum ama 2 model var birinde sonunda l21 ve l01 yazıyor sonlarında hangisini indirecem ben. Anlamadoysanız misal lx1. 8.0.0.155, lx2 1 8.0.0.155 download yazıyor

suan forumda update.app dosyasını dload atın diyor ama hata veriyor atmıyo dosyayı nasıl yapıcam bir yardım edin

cihaz hakkında bölümünden ekran görüntüsü çekip atabilir misin ?

cihaz hakkında bölümünden ekran görüntüsü çekip atabilir misin ?

IMG_20181228_215658.jpg

dostum ülke kodu yazmıyor derleme numarasında anlamış değilim
ülke kodunu öğrenebilir misin ykyk2846579kyky yaparak orada bulunan bilgilerden ülke koduna ulaşabilir misin ?

misal verilen sitede benim eski sütümü indirdim ama error veriyo update sırasında
Screenshot_20181228-221749.jpg
Screenshot_20181228-221749.jpg

ülke koduna göre farklılık gösteriyor (C432) ülke koduna sahip bir cihaza (C461) yazılımı atmaya çalışırsanız başlamadan hata verir.

Son düzenleme:
bakıyorum hemen bu biraz farklı normalde derleme numarasından bakıyordum uygun mu diye bu modelleri bilmiyom tam
misal bir arada yanlıs rom atmıstım yine aynı sorunu vermişti burda bir arkadas forumda sey yazmıs ses acma ve kısma tusuna basıp usb takın wifi üzerinden rom kurucak demişti yaptım olmustu ama şimdi oda olmuyor. Bana uygun romu bulursanız cok memnun kalıcam

misal bir arada yanlıs rom atmıstım yine aynı sorunu vermişti burda bir arkadas forumda sey yazmıs ses acma ve kısma tusuna basıp usb takın wifi üzerinden rom kurucak demişti yaptım olmustu ama şimdi oda olmuyor. Bana uygun romu bulursanız cok memnun kalıcam
dostum konuyla ilgili bu Huawei yazılımlarından iyi anlayan bir ustamız var onunla konuştum
sorunun tam olarak ne olduğunu anladık
yanlış rom yüklemenin sonucunda cihaz bu duruma gelmiş cihaz hakkında gerekli vendor bilgilerinide benimle paylaştın kontrol ettim
yarın ne yapacağın konusunda ben veyahut ustamız bu konu altında sana yardım edeceğiz iyi forumlar..

dostum konuyla ilgili bu Huawei yazılımlarından iyi anlayan bir ustamız var onunla konuştum
sorunun tam olarak ne olduğunu anladık
yanlış rom yüklemenin sonucunda cihaz bu duruma gelmiş cihaz hakkında gereklidi vendor bilgilerinide benimle paylaştın kontrol ettim
yarın ne yapacağın konusunda ben veyahut ustamız bu konu altında sana yardım edeceğiz iyi forumlar..
sizlere cok tesekkür ederim. Sabırsızlıkla bekliyorum

Geri
Üst Alt