Çözüldü Huawei P20 Lite ANE-LX1 C432 ve ANE-L21 C461 IMEI Repair Yazılım İsteği

çok teşekur ederım dosyayı paylaşan yardım eden emegı geçen arkadaşlara.

hocam ANE-LX1 -9.10.132(C432E5R1P7) modeli için yapabılecegımız bir yazılım mevcutmu repair işlemi icin

. Zip çıkarın.
2. dload klasörü oluşturun hafıza kartının içine ve sadece Update.zip dosyasını atın.
3. Hafıza kartını cihaza takın ve yazılımı yükleyin.
4. Cihaz yazılımı yükledikten sonra 3 4 kere kapanıp açılır sonra format atma ekranı gelir format atın.
aynı yolu denedim dosya bulunmadı dıyor

hocam merhaba söylenenleri tamamen yapmama rağmen yazılımı yükleyemedim
Yükleme sırasında software install failed hatası alıyorum

c432 dosyasını ındırdım yuklenmedi 2 cıhazda denedım olmadı software ınstall failed hatası alıyorum ben mı beceremıyorum anlamadım kı 1 saat once c180 denedım oda aynı hatayı verdi dload klasoru olustuyorum hafıza kartı biçimlendırıyorum ındırıdgım dosyada sadece update dosyaını hafıza kartına atıp kapatıyuorum cıhazı sonra tum tuslara basıyorum hata verıyor

c432 dosyasını ındırdım yuklenmedi 2 cıhazda denedım olmadı software ınstall failed hatası alıyorum ben mı beceremıyorum anlamadım kı 1 saat once c180 denedım oda aynı hatayı verdi dload klasoru olustuyorum hafıza kartı biçimlendırıyorum ındırıdgım dosyada sadece update dosyaını hafıza kartına atıp kapatıyuorum cıhazı sonra tum tuslara basıyorum hata verıyor

Aynı sıkıntı bendede var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ne yapcaz yardımcı olacak kımse varmı

sorun çözülmüştür dload klasorune sadece update zip yazan dosyayı kopyalıyoruz ancak en önemlisi hafıza kartına dosya atarken xfat olarak biçimlendırmenız gerekıyor 3.4 defa kapanıp açıldıktan sonra reset yapın açılacaktır

merhaba arkadaşlar ciahzıma ayazılımı yükledim
ama chimera ile repair olmuyor..
security hatası veriyor
Screenshot_20200107-143453.jpg

sitede verilen dosyayı yükle güvenlik yapaması yüksek düşürmen gerekir 1 nısan 2018e dosya mevcut hafıza kartı ıle yukle repair başarılı olur

Geri
Üst Alt