Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 C432 Yazılım Yükleyemiyorum

Mkey33

Üye
İyi Akşamlar
P20 lite Kullanıcısıyım ane-lx1 (C432) Olarak Kullanıyorum Android 8 düşürüp Root attım Sıkıntısız daha Sonra Rootu Devre Dışı Bırakıp emui 9 Yükselttim Root etkinleştirdim Bi kac gün Sonra Root Devre Dışı bırakılmış neden bilmiyorum Herseyi Sıfırladım kurcaladım Şuan Reset Atıp Duruyor Hiç Bir Yazılım Rom yüklenmiyor
update.app içindekileri cıkarıyorum fakat ne boot.img recovery.img bilmem ne var system.img flashladım adb cmd yardımıyla ayrı ayrı okay dendi ama hiç bişey olmadı
Telefon hiç acılmıyor ses acma ses kısma ve kablo baglandıgı anda %5 install diyor çözemedim kapanıyor fastboot mode giriyorum baska hiç bişey yapamıyorum
o kadar ane lx1 c432 emui 8 indirdim hiç biri olmadı Ne Yapmam Lazım ?
Magdur Durumdayım Yardım edecek biri olursa cok mutlu olurum..

Merhaba.Elinizde box veya dongle varmı?

yani nasıl olacak teamwierwerden baglanıp pcde ne lazım olacak ?
adb tools filan hepsi yüklü zaten eft dongle filan lisanslı olarak ücreti ödeme durumum yok

yani nasıl olacak teamwierwerden baglanıp pcde ne lazım olacak ?
adb tools filan hepsi yüklü zaten eft dongle filan lisanslı olarak ücreti ödeme durumum yok

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Buradan bilgi alabilirsiniz

telefon kullanamıyorum :)

DC PHOENİX ile olurmu ?

İyi Akşamlar
P20 lite Kullanıcısıyım ane-lx1 (C432) Olarak Kullanıyorum Android 8 düşürüp Root attım Sıkıntısız daha Sonra Rootu Devre Dışı Bırakıp emui 9 Yükselttim Root etkinleştirdim Bi kac gün Sonra Root Devre Dışı bırakılmış neden bilmiyorum Herseyi Sıfırladım kurcaladım Şuan Reset Atıp Duruyor Hiç Bir Yazılım Rom yüklenmiyor
update.app içindekileri cıkarıyorum fakat ne boot.img recovery.img bilmem ne var system.img flashladım adb cmd yardımıyla ayrı ayrı okay dendi ama hiç bişey olmadı
Telefon hiç acılmıyor ses acma ses kısma ve kablo baglandıgı anda %5 install diyor çözemedim kapanıyor fastboot mode giriyorum baska hiç bişey yapamıyorum
o kadar ane lx1 c432 emui 8 indirdim hiç biri olmadı Ne Yapmam Lazım ?
Magdur Durumdayım Yardım edecek biri olursa cok mutlu olurum..
Cihazı e-recovery moda alabiliyorsanız wifi üzerinden yazılım güncellemesi yapabilirsiniz

Cihazın bootloader kilid kodunu biliyormusunuz fastboot modda ADB driver ile bootloader kilidini açıp SD kartla stock rom yüklemeyi deneyin bootloader kilidi açık olan cihaz yazılımı yuklemesi lazım

Geri
Üst Alt