Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 C55 Android 9.1.0 IMEI Repair

Delibey99

Üye
bu cihazın repair dosyası varmı ustalarım hiçbiryerden bulamadım

var dostum dün yaptım bitane c55
geçici unlock edip c636 yükleyeyim dedim cihaz yemıyor dikkat et p20 litelar arasında ilk defa dün fark ettim oyle bir olayı
o cihazın devre kartı farklı heralde seçiyor yazılımı normalde unlock cıhaza hangı c kodunu atsam yiyor diye bilirdim taki düne kadar
cihazı tp modda geçiçi unlock ettikten sonra fb modda eft ile flash yaparken tıkır tıkır hata veriyordu partlar aha dedim cihaz elimde kaldı
mmc arızalı dedim oda bana patlıyacağı tuttu dedim
sonradan c55 atmayı denedım aynı şekilde hatasız yedi
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

c55 yazılımı sd karttan mı attın çünkü hisuite düşürmüyor sürümü

c55 yazılımı sd karttan mı attın çünkü hisuite düşürmüyor sürümü
eft ile yüklüyorum cihazın arka kapagını söküyor gecici unlock ediyorum

youtube sayfamda paylaşmıştım yöntemi bakabilirsin​

eft yok malesef başka yöntemi varmı ustam

bir başka yöntemi var elbette
bu cihaza ait ilk çıkan android 9 c55 fimrware bulup sd kart ile veya otg flash ile cihaza flash ediyorsun
ardından tekrar c55 cihazına ait yukarıda senınle paylaştıgım dosyası cıhaza flash edip repair işlemini sağlayabilirsin

bahsettiğin ilk 9 sürümü dosyasını nerden bulabilriz ustam müsaitsen bi baksan

sanırım 9.0.0 olacak

bahsettiğin ilk 9 sürümü dosyasını nerden bulabilriz ustam müsaitsen bi baksan
bende yok ustam o dosya ben pek uğraşmıyorum eft oldugu için sadece repair dosyası tutuyorum elimde
araştır support sitelerinden bak en düşük derlemeyi bulmaya çalış

Ben de şöyle çözdüm: Test point ve EFT ile board yazılım attım. DCPhoenix ile 8.0 olan yazılımı attım. Repair yaptım. Buraya kadar sorunsuz oldu. Ama telefon modeli ANE-LX1 yerine ANE görünüyor ve bölge kodu görünmüyor. Sorun olur mu bilmiyorum.

Ben de şöyle çözdüm: Test point ve EFT ile board yazılım attım. DCPhoenix ile 8.0 olan yazılımı attım. Repair yaptım. Buraya kadar sorunsuz oldu. Ama telefon modeli ANE-LX1 yerine ANE görünüyor ve bölge kodu görünmüyor. Sorun olur mu bilmiyorum.
öncelikle cihaza board yazılım yüklemene gerek yoktu
deminde belirttim yukarıda yöntemini paylaştım
eft ile tek seferde yazılım atarak derlemeye bozmadan doğrudan repair yazılımı yüklenebiliyor

gelelim derleme oem bozulmasının sorun olurmu olmaz mı konusuna
evet olur cihaz sistem arayuzunde uygulamalarda temada vs. eksiklik oluyor
banka uygulamaları cıhazı rootlu olarak görüyor QR kod işlemlerınde sorun yaşatıyor
ve cihaz güncelleme almıyor

öncelikle cihaza board yazılım yüklemene gerek yoktu
deminde belirttim yukarıda yöntemini paylaştım
eft ile tek seferde yazılım atarak derlemeye bozmadan doğrudan repair yazılımı yüklenebiliyor

gelelim derleme oem bozulmasının sorun olurmu olmaz mı konusuna
evet olur cihaz sistem arayuzunde uygulamalarda temada vs. eksiklik oluyor
banka uygulamaları cıhazı rootlu olarak görüyor QR kod işlemlerınde sorun yaşatıyor
ve cihaz güncelleme almıyor
Doğrudur ustam. Senin yöntem çok daha iyi. O anda aklıma gelmemişti. OEM sorununu HCU ile düzeltebilir miyim?

bir başka yöntemi var elbette
bu cihaza ait ilk çıkan android 9 c55 fimrware bulup sd kart ile veya otg flash ile cihaza flash ediyorsun
ardından tekrar c55 cihazına ait yukarıda senınle paylaştıgım dosyası cıhaza flash edip repair işlemini sağlayabilirsin

Hocam selam, box olmadan p20 lite imei repair mümkünmüdür ?

var dostum dün yaptım bitane c55
geçici unlock edip c636 yükleyeyim dedim cihaz yemıyor dikkat et p20 litelar arasında ilk defa dün fark ettim oyle bir olayı
o cihazın devre kartı farklı heralde seçiyor yazılımı normalde unlock cıhaza hangı c kodunu atsam yiyor diye bilirdim taki düne kadar
cihazı tp modda geçiçi unlock ettikten sonra fb modda eft ile flash yaparken tıkır tıkır hata veriyordu partlar aha dedim cihaz elimde kaldı
mmc arızalı dedim oda bana patlıyacağı tuttu dedim
sonradan c55 atmayı denedım aynı şekilde hatasız yedi

Birebir uygulandı sonuç olumlu (y)

s.a kolay gelsin bende eft var p20 lite ane-lx1 9.1 onu düsürmek istiyorum unbrik işlemi yapıyorum oluyor ama bi türlü yazılımı yükleyemedim write img 2 hatası veriyor biraz acil hi suite baktım zaten 9.0 ordan olması?

Geri
Üst Alt