Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 Cihazım Güncellenmiyor

• Konbuyu başlatan will2k
  • Başlangıç tarihi
W

will2k

merhabalar
yukarıda belirttiğim cihazımın güncellemesi var fakat güncellenmiyor
cihaza lx3 den lx1 e düşürme uygulanmış

sürüm güncellemesini kaydetmiştim,tr de resmi 0156 güncellemesi mevcut telefonumda 046
emui 8.0.0.046 yı 0156 yapmam gerekiyor
imei değişikliği yapılmış telefonda yardımcı olur musnuz lütfen
Cihazın ayarlarından yazılım bilgilerini imei kapatarak atabilirmisiniz. Uygun yazılım bulalım.

Buyurunuz efendim

Ekli dosyalar

• IMG_20181215_205405.jpg
    IMG_20181215_205405.jpg
    214.3 KB · Görüntüleme: 62
Cihazınız Avrupa Modeli C432 dir. Firmware Finder İle Yükleme yapabilirsiniz.
denedim fakat not found diyor , cihaz normalde lx3 ime değişikliği yapıldı lx1 e düşürüldü yüklenen rom da 8.0.0.046
rootlu cihaz sanıyorsam şuan , banka uygulamarında root uyarısı veriyor

denedim fakat not found diyor , cihaz normalde lx3 ime değişikliği yapıldı lx1 e düşürüldü yüklenen rom da 8.0.0.046
rootlu cihaz sanıyorsam şuan , banka uygulamarında root uyarısı veriyor
add ile güncelleme buldum , güncelleme sonrası imeim silinir mi ?
teşekkürler
Güncelleme Sonrası imei ile herhangi bir sorun yaşamazsınız. İmei işlemi sırasında Bu cihazlara Root gerekmez fakat cihazınız da Su yada magisk uygulaması yüklümü onun sizin kontrol etmeniz gerekiyor. Root dosyası görünmüyor ise adb ile su komutunu deneyebilirsiniz. Bankacılık Uygulaması size sadece o cihazda bu uygulama bu bölgede desteklenmiyor bilgisi veriyor olabilir.

add ile güncelleme buldum , güncelleme sonrası imeim silinir mi ?
teşekkürler
Bence çok riske girmeyin derim. Bu cihazların üst sürümde imei repair olma ihtimali yok. Şu an için olmuyor yani, cihazınızı hiç kullanamayabilirsiniz. IMEI klon olsa tekrar IMEI repair işlemi yaptırmak isteseniz olmazsa sıkıntı yaşarsınız.

Bence çok riske girmeyin derim. Bu cihazların üst sürümde imei repair olma ihtimali yok. Şu an için olmuyor yani, cihazınızı hiç kullanamayabilirsiniz. IMEI klon olsa tekrar IMEI repair işlemi yaptırmak isteseniz olmazsa sıkıntı yaşarsınız.
cihaz komplemi kapanır yoksa eski imeine mi döner

güncelleyemiyorum zaten proxy ayarlarını yaptım firmware uygulaması için fakat sistem güncellemerinde yine gözükmüyor
Manuel güncelleme yapmanız lazım. Cihazınız root edildiği için güncelleme ota üzerinden almıyor. Full yazılımı indirip hafıza kartı ile manuel olarak yükleme yapmanız lazım.

Manuel güncelleme yapmanız lazım. Cihazınız root edildiği için güncelleme ota üzerinden almıyor. Full yazılımı indirip hafıza kartı ile manuel olarak yükleme yapmanız lazım.
peki bu işlemleri nasıl yapabilirim , detaylı adım adım bilgi verebilir misinz.
teşekkürler

@Nbrios, yaklaşık 1 hafta önce IMEI attım root atılmış cihaza (p20lite) şimdi sürüm 8.0.0.046(0A5T) görüyor nasıl güncelleme alabilirim . Ve android 9 a yükselir mi IMEI ile ilgili problem yasarmiyim teşekkürler

@Nbrios, yaklaşık 1 hafta önce IMEI attım root atılmış cihaza (p20lite) şimdi sürüm 8.0.0.046(0A5T) görüyor nasıl güncelleme alabilirim . Ve android 9 a yükselir mi IMEI ile ilgili problem yasarmiyim teşekkürler
cihaza imei repair işlemi icin downgrade yapılırken yanlış firmware yüklendiğinden dolayı derleme numarası bozulmuş
bununla birlikte sistemde uygulamalarda ayarlarda ve arayüzde eksiklikler bozulmalar oluşmuş
cihaza uygun firmware yüklenirse bozukluklar düzelir

Geri
Üst Alt