Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 FRP Reset İşlemi

huawei telefon birçok frp yöntemini denedim el yöntemlerini işe yaramadı android sürümünü bilmiyorum malesef

huawei telefon birçok frp yöntemini denedim el yöntemlerini işe yaramadı android sürümünü bilmiyorum malesef
Kodunu Söylermisiniz Reset Frp Dowgrade Firmwaresi
Mevcut sitede
Sd card ile yükleyip
safe mode method ile yapılıyor.

Mevcut sitede
Sd card ile yükleyip
ustam bildiğim kadarıyla yeni sürümde kodlamaya girdiğiniz zaman ekran kilidini açın diyor işleme izin vermiyor ustam belirtmiş orda el yöntemlerini denedim diye yada fastboot moddan yazılım yükleme işlemi araçlar üstünden denene bilir.

ustam bildiğim kadarıyla yeni sürümde kodlamaya girdiğiniz zaman ekran kilidini açın diyor işleme izin vermiyor ustam belirtmiş orda el yöntemlerini denedim diye yada fastboot moddan yazılım yükleme işlemi araçlar üstünden denene bilir.
Hocam Sizde Huawei İçin box Mevcutmu?
bir İnfo Cekip Resim Atın

elinizde eft donle var mı octaplus yada sigmada olur şuan sadece onlarla çözülüyor testpoint moddan açılır.
eft dongle yok
Mevcut sitede
Sd card ile yükleyip
koduna nasıl bakacağımı bilmiyorum ve telefonun hat yeri eksik müşteri kaybettim çocuk oynuyordu diyor
P20-LX1 C432 eger 9.1 surumuyse bunu 8.0 indirecen hem frp hemde imei repair yapa bilirsin HALABTECH_TEAM.7z bu dosyayı sdcarta indiriyorsun ok
malesef hat yeri eksik
Hocam Sizde Huawei İçin box Mevcutmu?
bir İnfo Cekip Resim Atın
malesef herhangi bir box yok

eft dongle yok

koduna nasıl bakacağımı bilmiyorum ve telefonun hat yeri eksik müşteri kaybettim çocuk oynuyordu diyor

malesef hat yeri eksik

malesef herhangi bir box yok
box olmadan yeni sürümde çözüm yok diye biliyorum ama yinede bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

mevcut ustam ama eft serverde sorun var giriş yaparsam atarım.
Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info
bunları yazip resim atarmısınız

Geri
Üst Alt