Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 Hard Brick (C432)

shadow18

Üye
Arkadaşlar elimde bir adet P20 Lite var bilgiler şu şekilde

Phone model: ANE-LX1
Version: :ANE-LX1 9.1.0.278(C432E6R1P7)

Bu telefon bootloopta kalıyor ERecovery'e girmiyor sadece Fastboot modu çalışıyor ondan da bl kilitli olduğundan hiç bir işlem yapılamıyor.

Sigmakey üzerinden srf dosyasıyla repair denedim onunda logları şu şekilde oluyor

SigmaKey 2.34.05 HiSi: Write firmware
HUAWEI USB COM 1.0 (COM380), Provider: HUAWEI Incorporated, Driver ver.: 2.0.6.725, Date: 10.08.2014, USB\VID_12D1&PID_3609&REV_0100
Repairing...ANE-BD 1.0.0.39.skf
Writing flash...huawei_crc_check...OK
Writing flash...ptable...OK
Writing flash...huawei_crc_check...OK
Writing flash...xloader..Unexpected response from the phone

Sonraki denememde xloader i attı bu seferde fastbootta aynı hatayı verdi bir daha denediğimde fastbootu da attı ancak sonraki dts bölümünde hata verdi açıkçası level atlayarak mı gidiyor napıyor anlamadım :D

XML dosyalı rom indirdim forum üzerinden
IMAGE Download Software adlı programdan yüklerken sigmakeyde olan gibi oluyor atmıyor hata veriyor (Error:29)

Başta Huawei Com Port 1.0 driver ım hatalı olduğundan buraya kadar gelemiyordum driver değiştiğimde sorunu çözdüm sizce fastboot driverında sorun olabilir mi (elimde olan bir kaç driverı denedim ancak aynı driverlar sadece eskilik yenilik farkı var)

eft pro mevcut ise board softwareyi onun ile yükleyin

sigmakey software flash konusunda pek etkili değil varsa arkadaşlarınızda eft pro
sana yardımcı oluruz

sigmakey software flash konusunda pek etkili değil varsa arkadaşlarınızda eft pro
sana yardımcı oluruz
çevremde pek bu konularla ilgilenen kişi yok maalesef :) başka türlü yapabileceğim bir şey varmıdır acaba

şansını birde IDT ile dene ücretsiz bir araçtır daha once p20 lite lara board software flash işleminı yapmıştım o araç ile yinede eft pro gibi kesin sonuç vermeyebilir

şansını birde IDT ile dene ücretsiz bir araçtır daha once p20 lite lara board software flash işleminı yapmıştım o araç ile yinede eft pro gibi kesin sonuç vermeyebilir
Tamam onu bir deneyeyim

Sent from my HTC One X9 dual sim using Tapatalk

Geri
Üst Alt