Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 Huawei Yazısında Kalıyor

nrdn

Üye
Merhaba Elimde P20 Lİte Ane- LX1 cihaz var. cihaz huawei yazısında açılıp kapanıyor fastboot moduna geçmiyor hafıza kartından yazılım atamıyorum cihaz bana bu şekilde geldi yapabileceğim işlemler hakkında yardımlarınızı bekliyorum....teşekkürler.....

Merhaba Elimde P20 Lİte Ane- LX1 cihaz var. cihaz huawei yazısında açılıp kapanıyor fastboot moduna geçmiyor hafıza kartından yazılım atamıyorum cihaz bana bu şekilde geldi yapabileceğim işlemler hakkında yardımlarınızı bekliyorum....teşekkürler.....
Eliizde Box Varmı Hocam Boxlarla Yüklemeyi Deneyin Bide

Eliizde Box Varmı Hocam Boxlarla Yüklemeyi Deneyin Bide

elimde octoplus huawei tool ve chimera tool mevcut ama telefon sürekli kapanıp açıldığı için box cihazı görmüyor cihazı fastboot moduna da alamıyorum.

elimde octoplus huawei tool ve chimera tool mevcut ama telefon sürekli kapanıp açıldığı için box cihazı görmüyor cihazı fastboot moduna da alamıyorum.
hocam bütün tuşlara basıp cihazı kapatın cihaz kapandıktan sonra ses kısma tuşuna basarak bilgsayara bağlayın. umarım sorununuz düzelir.

hocam bütün tuşlara basıp cihazı kapatın cihaz kapandıktan sonra ses kısma tuşuna basarak bilgsayara bağlayın. umarım sorununuz düzelir.
dediklerinizi uyguladım cihaz şu an fastboot modunda huawei hisuit ile sistem kurtarma desteklenmiyor diyor başka hangi yöntem ile yazılım yükleyebilirim...chimera tool ile update.zip şeklindeki yazılımı yüklemek istiyorum yazılım uyumsuz yinede yüklemek istiyor musunuz şeklinde uyarı veriyor uyumsuz yazılım yükleyip cihaza zarar vermek istemiyorum uyumlu yazılımı nasıl bulabilirim....
sorularımla çok yoruyorum sizi kusura bakmayın....

dediklerinizi uyguladım cihaz şu an fastboot modunda huawei hisuit ile sistem kurtarma desteklenmiyor diyor başka hangi yöntem ile yazılım yükleyebilirim...chimera tool ile update.zip şeklindeki yazılımı yüklemek istiyorum yazılım uyumsuz yinede yüklemek istiyor musunuz şeklinde uyarı veriyor uyumsuz yazılım yükleyip cihaza zarar vermek istemiyorum uyumlu yazılımı nasıl bulabilirim....
sorularımla çok yoruyorum sizi kusura bakmayın....
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

2019-06-24 17:47:47 GMT -------------------------------------------------
Starting Read Info (Fastboot Mode)
Searching connected Fastboot devices...
Warning: Reading serial number failed
Device Model: ‪ANE-LX1‬
Build Number: ‪System 8.0.0.046(0A5T)

octoplus ile cihaz bilgilerini aldım uygun yazılım mevcut mu sitede acaba.....

Kodları tek tek girip sonuç yazın.

octoplus ile cihaz bilgilerini aldım uygun yazılım mevcut mu sitede acaba.....
derleme numarasında ülke kodu bulursan uygun yazılım dosyasını atabilirim
ülke kodu çıkaramazsan elindeki c461 - c432 - c185 - c636 gibi firmwareleri flash bellek ile tek tek yüklemeye çalış birisini yiyecektir
zaten uygun olmayan yazılımı almaz cihaz o yontemle zarar veremezsin

şöylede bir durum var
tecrübelerime dayanarak söylüyorum şarjı az olan cihaza yazılım yüklemeye çalışıyordum ilk zamanlarda
derleme numarasının tutmasına rağmen yemiyordu iade verdiğim cihazlar oldu

derken bir gün fark ettim cihazın birini şarj ettim %30 falan oldu bide öyle denedim aynı dosyayı yedi

şöylede bir durum var
tecrübelerime dayanarak söylüyorum şarjı az olan cihaza yazılım yüklemeye çalışıyordum ilk zamanlarda
derleme numarasının tutmasına rağmen yemiyordu iade verdiğim cihazlar oldu

derken bir gün fark ettim cihazın birini şarj ettim %30 falan oldu bide öyle denedim aynı dosyayı yedi

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum evet cihazın şarjı yok kırmızı şarj işareti çıkıyor şarja taktığımda cihaz açılıp kapanıyor galiba şarjda almıyor...konuda söylenilen tüm yazılımları chimera ile yükledim yazılım yüklemede hata vermiyor fakat cihaz aynı durumda kalıyor yazılım bilgisine baktığımda hala eski yazılım duruyor yani dediğiniz doğru şarj olmadığı için yüklenmiyor şarj sıkıntısına nasıl bir çözüm bulmalıyım....

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum evet cihazın şarjı yok kırmızı şarj işareti çıkıyor şarja taktığımda cihaz açılıp kapanıyor galiba şarjda almıyor...konuda söylenilen tüm yazılımları chimera ile yükledim yazılım yüklemede hata vermiyor fakat cihaz aynı durumda kalıyor yazılım bilgisine baktığımda hala eski yazılım duruyor yani dediğiniz doğru şarj olmadığı için yüklenmiyor şarj sıkıntısına nasıl bir çözüm bulmalıyım....
Fastboot modda cihaz sabit duruyorsa o şekilde 2 saat şarjda bırakın

dün şarja taktım cihazı bugün aynı hala kırmızı şarj işareti çıkıyor ve cihaz kapanıp açılıyor yazılım yükleme yapamıyorum. galiba çözüm cihazın içini açıp dolu bir batarya takıp yazılım yüklemeyi denemek batarya bulup takacağım işlem sonucunu yazarım yardımlarınız için tekrar teşekkür ediyorum iyi çalışmalar...

cihaz açıldı yaptığım işlem octoplus hawei tool write firmware bölümünden advanced modu seçip aşağıda linkini verdiğim yazılımı seçiyoruz ve sadece fastboot, kernel,ramdisk ve recovery olanları seçip yüklemeye zorluyorsunuz cihaz tekrar açılmıyor ama ses yükseltme ve açma kapama tuşuna basıp açınca recovery modda açılıyor cihaz daha önce recovery moda girmiyordu ama bu işlemleri yaptıktan sonra recovery mod açılıyor ordan wipe factory reset yapınca cihaz normal bir şekilde açıldı....

Huawei P20 Lite ANE-L21 ANE-L01 ANE-LX1 hw eu HLRCF Anne-L21 8.0.0.174(C432) Firmware 8.0.0 r1 EMUI8.0 05014YXX [androidhost.ru].zip - AndroidHost.RU

cihaz açıldı yaptığım işlem octoplus hawei tool write firmware bölümünden advanced modu seçip aşağıda linkini verdiğim yazılımı seçiyoruz ve sadece fastboot, kernel,ramdisk ve recovery olanları seçip yüklemeye zorluyorsunuz cihaz tekrar açılmıyor ama ses yükseltme ve açma kapama tuşuna basıp açınca recovery modda açılıyor cihaz daha önce recovery moda girmiyordu ama bu işlemleri yaptıktan sonra recovery mod açılıyor ordan wipe factory reset yapınca cihaz normal bir şekilde açıldı....

Huawei P20 Lite ANE-L21 ANE-L01 ANE-LX1 hw eu HLRCF Anne-L21 8.0.0.174(C432) Firmware 8.0.0 r1 EMUI8.0 05014YXX [androidhost.ru].zip - AndroidHost.RU
Geçmiş olsun

Selamlar aynı sorunla gelen bir cihazım var p20 lite huawei yazısında kalıyor açılışta o şekilde kalıyor ne yapmalıyım.
C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem get-product-model
...
(bootloader) ANE-LX1
OKAY [ 0.012s]
finished. total time: 0.014s

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot getvar vendorcountry
vendorcountry: hw/eu
finished. total time: 0.013s

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem get-build-number
...
(bootloader) :ANE-LX1 9.1.0.372(C432E7R1P7)
OKAY [ 0.014s]
finished. total time: 0.016s

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem device-info
...
FAILED (remote: Command not allowed)
finished. total time: 0.017s

...

Selamlar aynı sorunla gelen bir cihazım var p20 lite huawei yazısında kalıyor açılışta o şekilde kalıyor ne yapmalıyım.
C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem get-product-model
...
(bootloader) ANE-LX1
OKAY [ 0.012s]

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot getvar vendorcountry
vendorcountry: hw/eu
finished. total time: 0.013s

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem get-build-number
...
(bootloader) :ANE-LX1 9.1.0.372(C432E7R1P7)
OKAY [ 0.014s]
finished. total time: 0.016s

...
finished. total time: 0.017s

...
ANE-LX1 C432 YAZILIM yükleyin.

Geri