Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 IMEI Numaraları Silindi

Tek sorunumuz o evet ımeılerım var sadece destek lazım bu ısın gunahı nekadar acaba ozelden yazarsanız sevınirim

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cihazın Sürümü Uygunmu IMEI Repaire Hocam

Evet Sadece IMEI Repairse Sorununuz Uzaktan Ücretli Repair Desteği Yapan Ustalarımıza Söyliyim
Ustad chımera kredısı de olur 1 sefer repaır yapmam lazım ozelden yazdınız sıze cevap yazamıyorum

5 Nisan 2019 ustad son guncelleme tarıhı

Cihazın Güncellme Tarihi Mayıs 2018 Haziran 2018 Olması Gerek Bakın Sitemizde Huawei Denenmiş Ve Sorunsuz Sistem Sorunu Yapmıyan Huawei Yazılımları Var Konuya Bakınız Cihazınıza Uygun Yazılımı İndirip Sd Karttla Yükleyin..1 Haziran 2018 Düşmüş Olacak

Cihazın Güncellme Tarihi Mayıs 2018 Haziran 2018 Olması Gerek Bakın Sitemizde Huawei Denenmiş Ve Sorunsuz Sistem Sorunu Yapmıyan Huawei Yazılımları Var Konuya Bakınız Cihazınıza Uygun Yazılımı İndirip Sd Karttla Yükleyin..1 Haziran 2018 Düşmüş Olacak
Ustad bır lınk verme sandınız varmı hemen ındırrelım onu yukleyınce repaır yapma sansımız olacakmı

Indırıp surumu dusurecegım lutfen ımeı repaır konusunda yardımcı olun :)

Indırıp surumu dusurecegım lutfen ımeı repaır konusunda yardımcı olun :)

Sürüm Düşürme İşlmei Yaptıktan Sonra Habeer Verin Box Musair Olan UStamız Olursa Yardımcı Oluruz Tabi

nfc şikayettin bana gelen olmadı
nfc çalışmasa bile ülkemizde pek kullanılmadığı için böyle bir sorun olsa dahi kullanıcılar bunu fark edip servisimize getirmez diye düşünüyorum

bir ikincisi ise ön kamera sorunu donanımsal olabilir kesin bir şey söyleyemem
nfc ve ön kamera sorunu kesin bir tespit yapman için cihaza board software yüklenmesi gerekiyor diye düşünüyorum
anladım tşkler

Merhaba. Honor P20 Lite imei repeir yapmam gerekdir yapamiyorum bende sigmakey var onunla yapmiyor uzerindeki surum 8.0.0.148(C461) yuksekdir anladiyim kadari telefonda bu version Ane lx1 8.0.0.170 c185 olmasi gerekdir bende o versionu bulamiyorum yardimci olan olrmu

Geri
Üst Alt