Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Huawei P20 Lite ANE-LX1 cihazına IMEI Repair işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

IMEI Repair
Gizli İçerik
Kod:
Chimera Mobile Phone Utility version: 23.09.1018 @ 2019-11-27
Repairing IMEI(s)...
Factory reset notify window was accepted.
Searching for manufacture port...
Testing connection...
Checking IMEI(s)...
Old IMEI1:: 3XXXXXXXXXXXXXX
New IMEI1:: 3XXXXXXXXXXXXXX
Old IMEI2:: 3XXXXXXXXXXXXXX
New IMEI2:: 3XXXXXXXXXXXXXX
Authenticating...
This may take a while.
Be patient! Do NOT disconnect the phone!
Identifying...
This may take a while.
The device sent an invalid challenge.
Retry 2/5
Repairing first IMEI...
This may take a while.
Repairing second IMEI...
This may take a while.
Resetting device to factory state...
Finished at local time: [11.27.19 16:23:53]
WorkID: 80757159

Son düzenleme:
Düşürmemiz lazım dimi hocam denedim chimera görmüyor telefonu andoid 9 surumunde

p20 lite 8.0.0 ane-lx1 model imei repair işlemi yapmaya çalışınca böyle bir hata veriyor: Failed to authenticate; phone has improved security ne yapabilirim.

Hocam cihazım 8.0.0 chimera tool 'da failed hatası alıyorum hisuite bagladığım zaman 9.1 e güncelle diyor nasıl çözebilirim ?
Önceki sürümlerine düşürmelimiyim nasıl yapabilirim teşekkürler?

Hocam cihazım 8.0.0 chimera tool 'da failed hatası alıyorum hisuite bagladığım zaman 9.1 e güncelle diyor nasıl çözebilirim ?
Önceki sürümlerine düşürmelimiyim nasıl yapabilirim teşekkürler?
Derleme numaranız tam olarak nedir

Ane-LX1 8.0.0.180 (c432) ben forumdan aldığım yazılımı sd kart yolu ile buna attım Düşürmek amacı ile atmadan öncede 8.0.0 'dı gerçi ama sanırım izlediğim yol planı yanlış yardımcı olursanız sevirim.

Ane-LX1 8.0.0.180 (c432) ben forumdan aldığım yazılımı sd kart yolu ile buna attım Düşürmek amacı ile atmadan öncede 8.0.0 'dı gerçi ama sanırım izlediğim yol planı yanlış yardımcı olursanız sevirim.
Şuan yaşadığınız sorun nedir?

Şuan yaşadığınız sorun nedir?
chimera tool 'da failed hatası alıyorum,cihazım 8.0.0'dı başka bir yazılım buldum forumdan şuan ki üzerine flashladığım yazılımı yani ama sanırım bulduğum flashladığım yazılım yanlış oldu daha önceki yazılım bilgisinide bilmiyorum 8.0.0 olduğunu biliyorum failed hatası alıyorum Hisuite den bağalyıp 9.1 e yükseltsem daha sonra eski sürümlerini bulup düşürsem failed hata çözülür mü?

chimera tool 'da failed hatası alıyorum,cihazım 8.0.0'dı başka bir yazılım buldum forumdan şuan ki üzerine flashladığım yazılımı yani ama sanırım bulduğum flashladığım yazılım yanlış oldu daha önceki yazılım bilgisinide bilmiyorum 8.0.0 olduğunu biliyorum failed hatası alıyorum Hisuite den bağalyıp 9.1 e yükseltsem daha sonra eski sürümlerini bulup düşürsem failed hata çözülür mü?
güvenliği yüksektir vip bölümünde paylaştık gerekli dosyaları ve anlatımı mevcut

Bakıyorum teşekkürler

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Huawei P20 Lite ANE-LX1 cihazına IMEI Repair işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

IMEI Repair
[Hidden content]

İÇİREK GÖZÜKMÜYOR

Geri
Üst Alt