Yardım Huawei P20 Lite Ane-LX1 IMEI Repair İşlemi

eselcuker

Üye
cihaz 9.0 sürümdeydi, hi suit ile versiyon düşürme yaptım şuan 8.0.0 (C432) sürümünde, chimera repair pasif görünüyor.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Vendor Country Info
Vendor : hw
Country : eu

Ekli dosyalar

• asd.jpg
    asd.jpg
    56.2 KB · Görüntüleme: 93
derleme numarasını yazın repair yazılımını yüklemeniz lazım

derleme numarası : ANE-LX1 8.0.0.180(c432)

cihaz 9.0 sürümdeydi, hi suit ile versiyon düşürme yaptım şuan 8.0.0 (C432) sürümünde, chimera repair pasif görünüyor.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Vendor Country Info
Vendor : hw
Country : eu

Güvenlik sürümü halen yüksek. Repair için gerekli olan yazılımı flashlayın cihaza. Chimera yapıyor mu bilmiyorum ancak HiSuite ile yapmayın. Android 8 e bile düşürseniz son güvenlik güncellemesi almış Android 8 sürümüne düşürür HiSuite. EFT, Sigma, DC Phoenix veya Octoplus Huawei Tool kullanarak cihazınıza uygun firmware flashlayın.

Fastboot veya Testpoint ile yazarsanız sorun yaşamazsınız. Android 8 tüm güvenliklere yapılıyor Fastboot üzerinden bildiğim kadarıyla.

SD karttan yükleme yöntemi ile olmuyor mu ? elimde sadece Chimera var

Güvenlik sürümü halen yüksek. Repair için gerekli olan yazılımı flashlayın cihaza. Chimera yapıyor mu bilmiyorum ancak HiSuite ile yapmayın. Android 8 e bile düşürseniz son güvenlik güncellemesi almış Android 8 sürümüne düşürür HiSuite. EFT, Sigma, DC Phoenix veya Octoplus Huawei Tool kullanarak cihazınıza uygun firmware flashlayın.

SD karttan yükleme yöntemi ile olmuyor mu ? elimde sadece Chimera var

Cihazınız kapalı konumda iken ses kısma tuşuna basılı tutarak USB kablo ile bilgisayara bağlayın. Fastboot modda açılacaktır. Fastboot üzerinden deneyin bir de repair işlemini. Cihaz açıkken Manufacture mode dan denemeyin.

teşekkürler ilgilinize o yazılımı indirdim zipten çıkarttım dload klasörünü direk SD karta atacağım ama, dload klasörünün içinde 2 klasör daha var ANE-L01_hw_eu, ANE-L21_hw_eu, update_sd. hepsini direk dloadla birlikte karta atmam mı gerekiyor yoksa bunlardan bir tanesi mi gerekiyor, her yerde dload klasörü oluşturun zipi içine atın yazmışlar ama dosyanın içerisinden bunlar çıkıyor. kusura bakmayın huawei konusunda biraz cahilim hiç uğraşmadığım bir cihaz. hepsini direk karta atınca cihaz kendine uygun yazılımı kendisi mi çekiyor direk ?

Hattın tek hat ise 01 çift hat ise 21

sadece o klasörün içindeki dosyayı mı atacağım ? ikisini birden attığımızda cihaz kendisi seçmiyor mu kendine uygun olanı ?

Ustam chimera var alimde huawei modellerde acemiyim repair için chimeranın yanına bir dongle almam şart mı yoksa sd card yöntemiyle yapabilir miyim?

HCU veya Sigma al. Chimera yetmez tek başına çoğu model eksik Chimera da

Geri
Üst Alt