Yardım Huawei P20 Lite (ANE-LX1) IMEI Repair Sonrası Mikrofon Sorunu

huzurlum

Üye
Merhaba Arkadaşlar.

Elimde Huawei P20 Lite (ANE-LX1) Telefon var Versiyon düşürüp imei repair yaptıktan sonra mikrofondan ses gitmemeye başladı. Alt Bordu Değiştirdim,Stok frimware Yükledim ne yaptıysam düzelmedi ne yapabiliriz. Çözüm varmıdır.

Merhaba Arkadaşlar.

Elimde Huawei P20 Lite (ANE-LX1) Telefon var Versiyon düşürüp imei repair yaptıktan sonra mikrofondan ses gitmemeye başladı. Alt Bordu Değiştirdim,Stok frimware Yükledim ne yaptıysam düzelmedi ne yapabiliriz. Çözüm varmıdır.
Bölge kodu nedir?
c363 , c432 vs.

Cihaz size geldiğinde sesle alakalı herhangi bir sorun yoktu IMEI repair işleminden sonra böle oldu degilmi tekrar IMEI repair işlemi yapın bu sefer farklı bir imei deneyin hala aynı sorun devam edecekmi

Cihaz size geldiğinde sesle alakalı herhangi bir sorun yoktu IMEI repair işleminden sonra böle oldu degilmi tekrar IMEI repair işlemi yapın bu sefer farklı bir imei deneyin hala aynı sorun devam edecekmi
Sorun imei ile alakalı Değil İmei Repair İşlemi Yaparken Firmware Uygun Değilse Veya Farklı Sekilde
Yükleme Yaparsanız Bu Hata Çıkar Genelde

Yazılımsal ise düzeltilir de Repair den kaynaklanması biraz saçma geldi. Board atın derleme düzeltin sonra yazılım atın bakalım

Geri
Üst Alt