İstek Huawei P20 Lite ANE-LX1 NV Partition Backup İsteği

skynet

Yasaklı
Merhabalar elinde ane-lx1 nv data partititon backup olan varmı çok önemli board firmware yüzünden sıkıntı oldu. elinde olan paylaşırsa sevınırım tesekkurler sımdıden

imei null mu cıhazda

Sürekli recovery atıyor çift sim board firmware yüklendi ane lx1 c432 model region herşey doğru ama ne yaptıysak olmadi eft hcu hepsi denendi nafile . Ne olduysa board dan sonra oldu custom atsan yine ayni

Merhabalar elinde ane-lx1 nv data partititon backup olan varmı çok önemli board firmware yüzünden sıkıntı oldu. elinde olan paylaşırsa sevınırım tesekkurler sımdıden
Board Software attıktan sonra HCU ile işlemeleri yapın ardından yazılımı yüklerken Android 8.0 son sürüm yükleyin.​

Board Software attıktan sonra HCU ile işlemeleri yapın ardından yazılımı yüklerken Android 8.0 son sürüm yükleyin.
islemle alakası yok onu geçtim diyorum sürekli recovery atıyor. 8.0 denendi hepsi denendi tp fastboot ne varsa denendi board firm yükleyince açılıyor ama normal bir firmware yükleyince recovery atiyor

islemle alakası yok onu geçtim diyorum sürekli recovery atıyor. 8.0 denendi hepsi denendi tp fastboot ne varsa denendi board firm yükleyince açılıyor ama normal bir firmware yükleyince recovery atiyor
Çözümü basit. VIP Üyelik alarak bu sorunu çözmenize yardımcı oluruz.​

Geri
Üst Alt