Çözüldü Huawei P20 Lite ANE-LX1 Sistem Güncellemesi

• Konbuyu başlatan Daskar
  • Başlangıç tarihi
D

Daskar

iyi günler ben yurtdışı kayıtlı ımeı atılmış bi p20lite cihazı aldım fakat derleme numarası yerinde system 8.0.0.046 tarzı bir yazı yazıyor güncelleme almıyor acaba bu sorunu ımeı etkilemeden nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz forumda yeni oldugum için buraya konu açma geregi duydum şimdiden teşekkürler.

iyi günler ben yurtdışı kayıtlı ımeı atılmış bi p20lite cihazı aldım fakat derleme numarası yerinde system 8.0.0.046 tarzı bir yazı yazıyor güncelleme almıyor acaba bu sorunu ımeı etkilemeden nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz forumda yeni oldugum için buraya konu açma geregi duydum şimdiden teşekkürler.
Merhaba Hoşgeldiniz.

Cihazınızı kapatın ve 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın.

Aşağıdaki kodları girin ve çıkan yazıları konuya yazın bakalım.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry 

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Telefonu bagladım fakat bilgisayar da gözükmedi fastboot güncellesi bulunamadı diyor ?

Böyle çıktı ?

Ekli dosyalar

• dsafdsafdsafsadfdsaf.png
    dsafdsafdsafsadfdsaf.png
    51.8 KB · Görüntüleme: 98
Yardımlarınız için teşekkürler.
Bu kesin işe yarar programmıdır bu söz konusu güncellemeyi yaptıgım takdir de telefon ımeı herhangi bi sıkıntı olur mu sizce bu güncellemeyi yapmadan aldıgım kişiyle irtibat kurmam daha mı dogru olur.(telefona herhangi bi zarar gelmemesi açısından)

Yardımlarınız için teşekkürler.
Bu kesin işe yarar programmıdır bu söz konusu güncellemeyi yaptıgım takdir de telefon ımeı herhangi bi sıkıntı olur mu sizce bu güncellemeyi yapmadan aldıgım kişiyle irtibat kurmam daha mı dogru olur.(telefona herhangi bi zarar gelmemesi açısından)
1. Hiç birşeye kesin diyemeyiz. Ama cihazın kendi yazılımıdır.
2. IMEI herhangi bir sıkıntı oluşmaz.
3. Nasıl isterseniz öyle yapın. İster arayın ister aramayın. O sizi ilgilendiren bir durum.

Sadece cihazınıza IMEI Repair işlemi yapıldığı için, eğer ileride cihaza yazılan imei kapanırsa belki sürüm düşürme açısından sıkıntı yaşarsınız.

Son olarak Bu güncellemeyi yaptık'dan sonra otomatik güncellemeri alabilirmiyim yoksa tekrar aynı şekilde manuel olarak yazılım bulup indirmem mi gerekir?

Son olarak Bu güncellemeyi yaptık'dan sonra otomatik güncellemeri alabilirmiyim yoksa tekrar aynı şekilde manuel olarak yazılım bulup indirmem mi gerekir?
Alabilmeniz lazım. Ama bu size verdiğim son güncelleme yazılımdır. Büyük ihtimalle alırsınız.

Bu indirdigim winrar dosyasını hafıza kartında oluşturdugum dload klosörüne oldugu gibimi atıyorum yoksa içerikleri çıkartarak mı?

Bendede Aynı Sorun Var Telefonuma İmeil Atıldıktan Sonra Banada Gelmiyor Yazılım Attığım Resimdeki Sürümde Kaldı Yardımcı Olursanız Çok Memnun Olurum

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200115-155124.jpg
    Screenshot_20200115-155124.jpg
    72.9 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20200114-185033.jpg
    Screenshot_20200114-185033.jpg
    172.4 KB · Görüntüleme: 47
Geri
Üst Alt