İstek Huawei P20 Lite ANE-LX1 Stock Rom İsteği

Birkonu danısacagım buradan izah edemedıgımı dusunuyorum :) yazdığım konulara bakarsanız a z cok anlarsınız ustad sorunu... Telefon 9. 0.1 si guc bela resimde payşasacagım surume dustu repaır ıslemı yapıldı... Cihaz calısıyor fakat recovery modu acınca 2 resimde son surume guncelleme yapabilme opsiyonu cıkıyor....
1.guncelleme yaparsam 9.0 1 mi olur
2.repaır ıslemı gider ve cihaz orijinal imei yemi döner
3.guncelleme yapıp yapmamakta kararsız kaldım... Seyahate cıktım cihazla alakalı sorun olsun istemiyorum.
4.guncelleme yapayımmı yapayımmı.
5.tesekkurler

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
62846dac6aa3776a657b6bcb4437ddc3.jpg
864dc8d7fd0ce8e2846a559871f5cd02.jpg

Son düzenleme:
Birkonu danısacagım buradan izah edemedıgımı dusunuyorum :) yazdığım konulara bakarsanız a z cok anlarsınız ustad sorunu... Telefon 9. 0.1 si guc bela resimde payşasacagım surume dustu repaır ıslemı yapıldı... Cihaz calısıyor fakat recovery modu acınca 2 resimde son surume guncelleme yapabilme opsiyonu cıkıyor....
1.guncelleme yaparsam 9.0 1 mi olur
2.repaır ıslemı gider ve cihaz orijinal imei yemi döner
3.guncelleme yapıp yapmamakta kararsız kaldım... Seyahate cıktım cihazla alakalı sorun olsun istemiyorum.
4.guncelleme yapayımmı yapayımmı.
5.tesekkurler

62846dac6aa3776a657b6bcb4437ddc3.jpg
864dc8d7fd0ce8e2846a559871f5cd02.jpg
Sorunuza ben ve arkadaşlar defalarca cevap verdi. Güncelleme yapın birşey olmaz.​

Umarım recovery den son surume guncelle deyince gunceller ve ımeıler sılınmez

Bahsettiğim olayi yapmaya calıstım resimdeki hatayı alıyorum cozum nedır bilen varmı ustalarım
3b1e7aecd03334fec77a2bc24e65809d.jpg

Tesekkur ederim denedim fakat hisuite uzerınden olmadı...

Profesyonel araçlar ile denemek lazım. DC Phoenix, EFT Dongle veya Chimera Tool gibi benzeri araçlar.​

Dostum huawei p20 lite telefon güncelleme gelmiyor sürekli günceleme yok şu anda 8.0.0.046(0A5T) Değişmiyor sabit yardımcı olurmusun

Dostum huawei p20 lite telefon güncelleme gelmiyor sürekli günceleme yok şu anda 8.0.0.046(0A5T) Değişmiyor sabit yardımcı olurmusun
IMEI numaralarını paylaşmak yasaktır
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

IMEI numaralarını paylaşmak yasaktır
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info
Başkan bunu yapınca ne olacak ımeı yiya
Yanlış atımı kusura bakma

Geri
Üst Alt