Yardım Huawei P20 Lite ANE LX1 Stock ROM Yükleme Sorunu

• Konbuyu başlatan ZDBlk
  • Başlangıç tarihi
Z

ZDBlk

Selamün aleyküm , cihazı açınca direk erecovery kısmı geliyor 4 seçenek var wifi ile güncelleme indirme,hard reset,reboot,shutdown
hard reset yapınca bişey değişmiyor wifi ile guncelleme indirmeye girince hata veriyor.

SD karta dload klasörü açıp update.app dosyasını atıyorum telefona takıp tel kapalıyken power ve +,- tuşlarına basiyorum yükleme ekranı çıkıyor %5 de hata veriyor

Bunlar dışında cihazın bootloader i kilitli

Yanlış yazilim mi indiriyorum ne yapmam gerekiyor 2 gündür bununla uğraşıyorum

Fastboot komutlariyla flash yapmam için sanırım bootloader acik olması lazım lütfen yardım edin

Selamün aleyküm , cihazı açınca direk erecovery kısmı geliyor 4 seçenek var wifi ile güncelleme indirme,hard reset,reboot,shutdown
hard reset yapınca bişey değişmiyor wifi ile guncelleme indirmeye girince hata veriyor.

SD karta dload klasörü açıp update.app dosyasını atıyorum telefona takıp tel kapalıyken power ve +,- tuşlarına basiyorum yükleme ekranı çıkıyor %5 de hata veriyor

Fastboot komutlariyla flash yapmam için sanırım bootloader acik olması lazım lütfen yardım edin
Eft veya hcu varmı

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Fazladan bı kod daha yazdım IMEI göstermiyor seri no çıkıyor sadece
IMG_20191018_201817.jpg

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info
Sanırım yazılımı yanlış indiriyormusum androidhost.ru sitesinden indirince oldu ama şimdi şöyle bir sorunu var cihazın yazilim yükleniyor tamamlandı anlamında ingilizce biseyler yazıyor sonra cihaz kendini otomatik yeniden başlatıyor ama yine e recovery kısmına geliyor açılmıyor hard reset de attım yukledikten sonra yine aynı

Bilgisayarda fastboot oem get-build-number yazınca guncellenmemis olduğunu görüyorum eski sürüm 8.0.0.046 benim yüklediğim 8.0.0.156 ama hala eski sürümde gözüküyor ne var cihazda anlamadim

Eft veya hcu varmı
İkiside yok,cihaza doğru dosyayı bulup indirdim yükleme tamamlanıyor yaniden başlatıyor ama yine recovery kısmı geliyor hard reset yapıyorum aynı bootloader açmadan fastboottan flash yapabilirmiyim ?

Birde all in one tool diye bir prog. Buldum unlock falan yapıyormuş onu deneyecegim

EFT veya hcu nün yaptığıni pcden yapamazmıyız
Onlar da fastboottan yapmiyormu işini

EFT veya hcu dan başka çaresi yok mudur all in one tool u denedeim o da olmadı

denediğiniz yazılımlar güncel mi

denediğiniz yazılımlar güncel mi
Yazılımın sürümü 8.0.0.156(c185) androidhost.ru sitesinden indirdim başka siteden indirdiklerim olmadı yukleme yaparken hata verdi bunu yüklediğim de başarılı olarak yukleniyor ama açılırken yine recovery ekranı geliyor orada wipe factory reset yapmama ragmen yine ayni

@adnanmirsad56, sizin onerebileceginiz birşey var mı?

Geri
Üst Alt