Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 Yazılım Sorunu

peki bu işlemi denediniz 'mi
huawei.png

cıhaza aıt son sürümü yukleyiniz bu yöntemle düzelmesi lazım
denenmiştir!

Geçerli kapsam:Germany,Latvia,Norway,Belgium,United Kingdom,Portugal,Bulgaria,Spain,Sweden,Croatia,Iceland,Luxembourg,

C432 olarak gözüküyor cihazınız.

denedim serdar usta bunu..eft den full aldı ..ofline modda

bişey değişmedi yine recovery modda açıldı ...sigma full yükledi

Bendeki cihazda sigma ile yükledim sıkıntısız. Yinede açılmadı. Logoda kalıyor

çok basit bi çözümü olmalı ama bulamadım henüz ....cihaz çok düzenl çalışıyor..fastbotta frp kırıyorum .unlock ..firmware .factory reset herşeyi yapıyor ama açınca recovery moddan çıkmıyor :/

çok basit bi çözümü olmalı ama bulamadım henüz ....cihaz çok düzenl çalışıyor..fastbotta frp kırıyorum .unlock ..firmware .factory reset herşeyi yapıyor ama açınca recovery moddan çıkmıyor :/
Sofware yazilimi denemek lazm

Merhabalar hocam zamanında Huawei P8 lite ile çok vaktim geçti bir gün karşılaştığım bu sorunun denk geleceği aklımın ucundan geçmezdi umarım sizde de işe yarar
Yeterli kaynak veremeyeceğim üzerinden geçersem de yaparsınız
update.app dosyası içerisinden HuaweiExtracktor programı ile system.img boot.img 1-2 yi alıp ADB den flash layin %90 açılacaktır :)

Merhabalar hocam zamanında Huawei P8 lite ile çok vaktim geçti bir gün karşılaştığım bu sorunun denk geleceği aklımın ucundan geçmezdi umarım sizde de işe yarar
update.app dosyası içerisinden HuaweiExtracktor programı ile system.img boot.img 1-2 yi alıp ADB den flash layin %90 açılacaktır :)
Mantıklı. Denemek lazım

Bootloader unlock olması lazım.

Ustam sorunsuz yuklemdi telefon acildi ama kemera aciyorum resim cekiyorum sonra kayit olmsi gerekirken basarisiz diyir whatsapta oyle sikinti biri bana resim atiyor ustune tikliyorum indirmek icin indirme başarisiz diyor bunun sorunu nedir acaba

Ustam sorunsuz yuklemdi telefon acildi ama kemera aciyorum resim cekiyorum sonra kayit olmsi gerekirken basarisiz diyir whatsapta oyle sikinti biri bana resim atiyor ustune tikliyorum indirmek icin indirme başarisiz diyor bunun sorunu nedir acaba
Derleme Bozulmuştur Büyük İhtimal

Wp bussines kurun

Geri
Üst Alt