Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 Yazılım Sorunu

arda65

Üye
Arkadaşlar merhaba ;
Elimde p20 lite var Ane-Lx1 C432 huawei Recowery ekranına geçiyor
download latest version kısmından wifi bağlayıp indiriyorum yine aynı
Elimdeki sd kart ile frp ve imei dosyası yazdım bişey değişmedi

WhatsApp Image 2019-06-12 at 15.39.40.jpeg

acaba versiyon düşük diye mi açmıyor ?

karşılaşan yokmu _?

Cihazda frp mi var repair mi yapılcak. Neyi var tam olarak.
Recovery de mi kalıyor

sd kart ile yazılıom yükledim...
bu recovery menüden wifi ile sürüm indirip kurdu kendisi ..
hala recovery modda ..açılmıyor fastboot vs sorunsuz giriyor...ama açılmıyor

sd kart ile yazılıom yükledim...
bu recovery menüden wifi ile sürüm indirip kurdu kendisi ..
hala recovery modda ..açılmıyor fastboot vs sorunsuz giriyor...ama açılmıyor
Teknik Baktınzmı Tuştanda Kaynaklanabilir Sürekli Oraya Atması

sökmedim ama fastbaoota vs sorunsuz girince ..tuş filmi aklıma gelmedi ...başka bişey olabilirmi onun dışında ?

Hüseyin ustam yazılım bulamadım bi türlü rica etsem varsa

C185 Bu Dosya C432 Dosya benim kullandığım dosya repair için fakat daha önce pra-lx1 de buna benzer bir hata ile karşılaştım fakat cihaz darbe almıştı. Teknik olduğunu düşünüyorum cihazınızın.

Deneyecem bu yazılımı ,olmazsa söküp bakacağım ,sonuç yazarım teşekkür ederim

C185 Bu Dosya C432 Dosya benim kullandığım dosya repair için fakat daha önce pra-lx1 de buna benzer bir hata ile karşılaştım fakat cihaz darbe almıştı. Teknik olduğunu düşünüyorum cihazınızın.

son bikaç yazılım daha yükledim full şekilde aldı .. cihazı söktüm soket filmi ve yantuş filmleri boşa çıkardım yine açtıpımda recovery modda açılıyor

son bikaç yazılım daha yükledim full şekilde aldı .. cihazı söktüm soket filmi ve yantuş filmleri boşa çıkardım yine açtıpımda recovery modda açılıyor
Cihaz nasıl bu hale geldi? Bu konuda bilgi var mı?

Cihaz zaten bu arıza ile geldi C432 c461 Yazılım denedim açmadı, hem box hem sd karttan yükledim Soket yan tuş kamera bunları devredışı bıraktım bored çıplak haldeyken bile o şekilde açılıyor flaş arızası olamaz çünkü yazılımı sıkıntısız alıyor,Fastbot moda giriyor.... Hiçbişe anlamadım

Cihaz zaten bu arıza ile geldi C432 c461 Yazılım denedim açmadı, hem box hem sd karttan yükledim Soket yan tuş kamera bunları devredışı bıraktım bored çıplak haldeyken bile o şekilde açılıyor flaş arızası olamaz çünkü yazılımı sıkıntısız alıyor,Fastbot moda giriyor.... Hiçbişe anlamadım
Şöyle yapın.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Bilgisayarınızda CMD açın ve Aşağıdaki kodu girin ve sadece sn numarasını konuya yazın.

fastboot oem get-psid

Cihaz yanımda yok malesef , pazartesi sabah işyerine geçip yazacam usta

Geri
Üst Alt