Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 Yazılım Yükleme İşlemi

skynet

Yasaklı
Ane-lx1 Düşürmek için sitede verilen BD board Firmware Yükledim bundan sonra Repair yaptım. Daha sonra yazılım attım sürekli Recovery ye atıyor . C432 olan bütün yazilimlari denedim c185 denedim nafile. Sadece Board firmwarede açılıyor.
IMG_20200104_150935.jpg
IMG_20200104_151030.jpg

EFT ile tekrar tp yazilimi yukledigimde acilior amanormal yazılım atınca aynı recovery moda giriyor format atiorum nafile ayni

EFT ile tekrar tp yazilimi yukledigimde acilior amanormal yazılım atınca aynı recovery moda giriyor format atiorum nafile ayni
Contry VS düzeltin Hcu ile yada sigma ile.
Sonra orjinal yazılımı yükleyin

Sadece hcu var Sigma yok nasıl yaparız country değişimini bootloaderi seçip modeli ane-l00 mi secrlim

hcu da en sonlarda transform diye bir bölüm oraya model :ANE-L21 vendor:hw country:eu diye yazın ve işlemi yapın bunun için telefonun bootloader kilidin acık olması lazım işlemi gercekleştirip sıfırlama yapacak telefon erecovery modda acılacak c432 avrupa cihazıysa erecovery modda kendisi güncellemeyi alıp derleme numarası düzelmiş bir şekilde acılacaktır eğer c432 avrupa bölge koduna sahip bir cihaz değilse erecovery modda kalacaktır telefonu tamamen kapatıp forumda mevcut c432 sürüm düşürme romunu dload şeklinde yüklüyebilirsiniz

C432 idi transformdan değiştim yazılım atınca yazarım sonucu

üstte model diye belirttiğim kısım product name:ANE-L21 olacak

ne yaptıysam olmadı yıne recovery ye atıyor format atıyorum gene aynı. arkadaslar sunu yazmıs ulkeyı degıstır dıye ulkeyı degısıtrınce recovery ucuyor logo gelıp gıdıyor ama verılen board fırmware yuklenınce tam acıyor. cıhaz c432 ıdı ama son surum vardı repaır ıcın buradakı board fırmware bd yukledım yuklemez olaydım arkadaslar vendor degısmez dıyor ama vendoru ucurmus ne yaptıysam olmadı maalesef hcu eft hepsı denendı . ulke kodunu degısıp recoveryden guncelleyım dedım ulke kodu degısınce restart atıor

ne yaptıysam olmadı yıne recovery ye atıyor format atıyorum gene aynı. arkadaslar sunu yazmıs ulkeyı degıstır dıye ulkeyı degısıtrınce recovery ucuyor logo gelıp gıdıyor ama verılen board fırmware yuklenınce tam acıyor. cıhaz c432 ıdı ama son surum vardı repaır ıcın buradakı board fırmware bd yukledım yuklemez olaydım arkadaslar vendor degısmez dıyor ama vendoru ucurmus ne yaptıysam olmadı maalesef hcu eft hepsı denendı . ulke kodunu degısıp recoveryden guncelleyım dedım ulke kodu degısınce restart atıor
hcu üzerinden bölge kodu değişikliği yapınca telefon normalde erecovery modda acılması lazım cihaz c432 bilgileri doğru girdiniğinizden emınmısınız bölge değiştirdiğiniz zaman hcu da be yazıyor işlem tamamlanıyormu veya hata veriyormu

silivriserdar @Nbrios hocamız iyi anlar onlar görürse konuyu yardımcı olacaklardır

hcu uzerınden bolge kodu degıstırdım degısınce board software calısmıyor recovery yede gırmıyor ama normal yukleyınce acılıyor sorun yok fakat bolge kodu degısınce logoda kalıor restart atıyor hıcbırsey olmuyor

hcu uzerınden bolge kodu degıstırdım degısınce board software calısmıyor recovery yede gırmıyor ama normal yukleyınce acılıyor sorun yok fakat bolge kodu degısınce logoda kalıor restart atıyor hıcbırsey olmuyor
restart atınca telefonu tamamen kapatıp sd karttan dload yöntemıyle stock rom atsan veya cihazı fastboot modda pc ye bağlayınca sadece phone unclok mu yazıyor yoksa hem phone unlock hem frp uclock mu yazıyor

restart atınca telefonu tamamen kapatıp sd karttan dload yöntemıyle stock rom atsan veya cihazı fastboot modda pc ye bağlayınca sadece phone unclok mu yazıyor yoksa hem phone unlock hem frp uclock mu yazıyor
demem su zaten sd upgrade moda gecmıyor hıcbır sekılde sd kartla atılmaz bu moddayken. unlocked yazıor zaten eft ıle unlock yaptım board fırmware atarken. board fırmware ıle acılıyor sorunsuz ama rom atınca recovery ye atıyor c432 denedım c185 denedım hepsını test ettım. hatta sonrada ulke kodunu degıstım degısıncede hıcbıryere gırmıyor restart atıor

demem su zaten sd upgrade moda gecmıyor hıcbır sekılde sd kartla atılmaz bu moddayken. unlocked yazıor zaten eft ıle unlock yaptım board fırmware atarken. board fırmware ıle acılıyor sorunsuz ama rom atınca recovery ye atıyor c432 denedım c185 denedım hepsını test ettım. hatta sonrada ulke kodunu degıstım degısıncede hıcbıryere gırmıyor restart atıor
Telefon tamamen değişmiş modelden tutun bölge koduna derleme numarasina her şey değişmiş daha önce sizin kullandığınız bu board yazılımını kullanipta böle sorun yaşayan olmusmu bu yazılımı ilk siz kullanmadiniz herhalde bir çözümü olmalı

Telefon tamamen değişmiş modelden tutun bölge koduna derleme numarasina her şey değişmiş daha önce sizin kullandığınız bu board yazılımını kullanipta böle sorun yaşayan olmusmu bu yazılımı ilk siz kullanmadiniz herhalde bir çözümü olmalı
valla allah belasını versın cok sacma yapmadıgım yazılım kalmadı bolge kodu ulke kodu hepsı degıstı hala modelde ane yazıor. ama hangı yazılımı atsam aynı sadece board fırmwarede acılıyor nalet olası cıhaz bela oldu

Geri
Üst Alt