Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 Yazılıma Girmiyor

battal46

Yasaklı
merhaba arakadaşlar elimde Huawei P20 Lite ANE-LX1 bir cihaz var cihazı kendi elimle uçurdum diyebilirim chemira ile load factory fastboot yaptım geri açmadı sadece fastmood da bilgisayar görüyor hafıza kart ile yazılıma girmiyor DCPhoenix ilede denedim olmuyor chimera ilede yazılım yükleme yapamıyoruz zaten yardımcı olurmusunuz bu cihazı tekrar ayaga kaldırmam lazım
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Ekli dosyalar

• ab5f8960-c4ee-4889-be3d-1ac13e015c7f.jpg
    ab5f8960-c4ee-4889-be3d-1ac13e015c7f.jpg
    200 KB · Görüntüleme: 25
  • 6751a84a-56f7-42f8-a07d-b6cdebae0590.jpg
    6751a84a-56f7-42f8-a07d-b6cdebae0590.jpg
    254.3 KB · Görüntüleme: 26
merhaba arakadaşlar elimde Huawei P20 Lite ANE-LX1 bir cihaz var cihazı kendi elimle uçurdum diyebilirim chemira ile load factory fastboot yaptım geri açmadı sadece fastmood da bilgisayar görüyor hafıza kart ile yazılıma girmiyor DCPhoenix ilede denedim olmuyor chimera ilede yazılım yükleme yapamıyoruz zaten yardımcı olurmusunuz bu cihazı tekrar ayaga kaldırmam lazım

Merhaba usta bandada aynı şe uluyor yardım. Lazım

Merhaba Yazılım Yüklemesi sırasında fail_erase_ops hatası alıyorsanız MMC Ölümüş demek bunun çözümü MMC entegre değişimi. Bunun Dışındaki Sorunlarda Board Yazılım yükleyip halledebilirsiniz.

Merhaba Yazılım Yüklemesi sırasında fail_erase_ops hatası alıyorsanız MMC Ölümüş demek bunun çözümü MMC entegre değişimi. Bunun Dışındaki Sorunlarda Board Yazılım yükleyip halledebilirsiniz.
Board yazılımı chimierayla yazdırılıyormu?

Yazılır ama DC Phonex Varsa daha sağlam olur.

ANE-AL00 Brick olmuş cihaz var bende bu cihaza nasıl bir board yazılım bulmalıyım?

Geri
Üst Alt