Çözüldü Huawei P20 Lite ANE-LX2 8.0.0 Şebeke Sorunu

Aynı şekilde bende de sorun var şebeke çektiği halde arayanbilden mesaj geliyo size ulaşamadığı için o dosyaya nasıl erişe bilirim yardımcı olabilirnisiniz

Aynı şekilde bende de sorun var şebeke çektiği halde arayanbilden mesaj geliyo size ulaşamadığı için o dosyaya nasıl erişe bilirim yardımcı olabilirnisiniz
Böyle durumlarda eğer sorun yazılımsal ise veya öyle düşünüyorsanız cihazınıza uygun yazılım ile sorunu çözmek mümkün. Bu konu da bizde yardımcı oluruz. Ama cihazın net bilgileri lazım.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Denedim ama yapmayı başaramadım başka bi yolu varmı peki basit yapa bileceğim yada yaptıra bileceğim bi yer

Denedim ama yapmayı başaramadım başka bi yolu varmı peki basit yapa bileceğim yada yaptıra bileceğim bi yer
Ayarlardan telefon hakkındaya girip imei numaralarını kapatıp resim atın

Kolay gelsin. Aynı sorunu yaşıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?? @silivriserdar
bölge kodum c626 dan 0cxb olmuştu ayrıca dosya yöneticim yoktu bir kaç daha eksiklikler vardı tel kullanmaya engel değildi ama. Sonrasında @silivriserdar hocamızın vermiş olduğu özel dosyayı dload yöntemi ile yükledim tüm sorunlar hal olmuş oldu onunla

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Kod:

fastboot oem device-info

Malesef bilgisayarla işlem yapamıyorum. Telefon üzerinden bu dediğinizi yapma şansım var mı? Saygılar

Kod:

fastboot oem device-info

@silivriserdar

Kod:

fastboot oem device-info
IMG_20190818_015142.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu Dosya indirin Software klasörünün içinde dload klasörünü komple alın hafıza kartına yada otg ile update yapabilirsiniz. Update için aynı *#*#2846579#*#* bu kod ile sdcard update de diyebilirsiniz. Yada Telefon kapalı iken ses+ ses- güç tuşuna basılı tutun Huawei yazısı gelince güç tuşundan çekip update geçene kadar diğer tuşlara basılı tutup da yükleyebilirsiniz.

@Nbrios ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Bu Dosya indirin Software klasörünün içinde dload klasörünü komple alın hafıza kartına yada otg ile update yapabilirsiniz. Update için aynı *#*#2846579#*#* bu kod ile sdcard update de diyebilirsiniz. Yada Telefon kapalı iken ses+ ses- güç tuşuna basılı tutun Huawei yazısı gelince güç tuşundan çekip update geçene kadar diğer tuşlara basılı tutup da yükleyebilirsiniz.

Böyle bir uyarı aliyorum

Ekli dosyalar

• 1569074139996..jpg
    1569074139996..jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 48
merhaba benim cihazım huawei p 20 lite ANE-LX1 hiç şekilde şebeke alamıyorum arkadaşlar türktelekom şebeke 1 kere aldı gitti daha sonra vodafone taktık arama yaptı turkcel çalışmıyor şuan telekom da olmuyor nasıl bir çözüm önerirsiniz ve ayrıca p20 lite de toplama var mıdır (cihaz çift hatlı ) orj spot

van da yapabilen olmadı

merhaba benim cihazım huawei p 20 lite ANE-LX1 hiç şekilde şebeke alamıyorum arkadaşlar türktelekom şebeke 1 kere aldı gitti daha sonra vodafone taktık arama yaptı turkcel çalışmıyor şuan telekom da olmuyor nasıl bir çözüm önerirsiniz ve ayrıca p20 lite de toplama var mıdır (cihaz çift hatlı ) orj spot

van da yapabilen olmadı
Cihazın imei kaydı var mı?​

evet var 5 kere Repair edildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt