Yardım Huawei P20 Lite ANE LX2 8.0.0.140(C636) Çöktü

• Konbuyu başlatan Ramazan754
  • Başlangıç tarihi
R

Ramazan754

Bugün telefonum p20 lite ı sigma key ile fastboot modunda yükseltme yaparken, herşey yolunda gitti çok az kaldı son bir aşamada, W3x Team bağlantısı gitti. Ve cihaz çöktü ne yapacağım yardım edin...

Bugün telefonum p20 lite ı sigma key ile fastboot modunda yükseltme yaparken, herşey yolunda gitti çok az kaldı son bir aşamada, W3x Team bağlantısı gitti. Ve cihaz çöktü ne yapacağım yardım edin...
Böyle bir forumda bir kişi bile yardım etmez mi ?

Gerek kalmadı artık...
Bize biraz haksızlık ediyorsunuz. Bugün tatil herkes izinde, jer zaman müsait olmayabiliriz. Aynı işlemleri tekrar edin bir sorun olmaz.

Cihaz yazılımı yiyor ancak açıldığında recoveryde kalıyor. Bende mecburen sizden aldığım 8.0.0.140(c636) yı yükledim. Ama o da ne yaptıysam güncelleme almıyor. Buda böyle olmuyor. Custom rom yüklemek istiyorum da pek kaynak yok bunun için.

Cihaz yazılımı yiyor ancak açıldığında recoveryde kalıyor. Bende mecburen sizden aldığım 8.0.0.140(c636) yı yükledim. Ama o da ne yaptıysam güncelleme almıyor. Buda böyle olmuyor. Custom rom yüklemek istiyorum da pek kaynak yok bunun için.
Custom rom var müsait olunca size link atayım. Pc'ye kayıtlıydı.

Hocam kaç gündür hastaydım. Şimdi foruma girebildim. Attığınız bağlantıya şimdi göz atacağım.

Geri
Üst Alt