ustalar mega dışında link var mı? transfer limiti dolduğu için indirme yapmıyor

selamin aleyküm aynı durumdan bende muzdaribim. gerekli dosyayı indirdim usb diske attım nasıl dload yapacam bu konuya çok yabancıyım yardımcı olabilirmisiniz.

selamin aleyküm aynı durumdan bende muzdaribim. gerekli dosyayı indirdim usb diske attım nasıl dload yapacam bu konuya çok yabancıyım yardımcı olabilirmisiniz.
Burdan izle
1.23 dk dan 1.59 a olan kısma kadar
Dload klasörünü oluştur
indiridiğin dosyayı rardan çıkar
içinde update_sd.zip dosyası yada UPDATE.APP dosyası çıkar
onu dload klasörüne atcan.
Telefonu kapat
ses kısma ses açma power a basılı tutarak açacaksın
yada *#*#2846579#*#* kodunu girip update sofware den yapcaksın

Bu dosya bir çok sitede ücretlidir. Bizde ücret ödeyerek aldık. O yüzden dosyayı almak için sitemize 30 TL bağış yapmanız lazım. Veya ücret ödemeden sizin De elinizde değerli bir dosya varsa onunla. Takas. Yapabiliriz.
Usta bende p20 lite var 32 gb yanlız imeei atıldığı için 8.0.0.046 ve tema fln değişti başka temada yükşeyrmiyorum bunun yazılım dosyası var mı

Usta bende p20 lite var 32 gb yanlız imeei atıldığı için 8.0.0.046 ve tema fln değişti başka temada yükşeyrmiyorum bunun yazılım dosyası var mı
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry 

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Güzel kardeşim pc yok gittim int cafeye denedim cmd yazdım açtım ses kısmaya bastım beyaz ekran ve yazılar geldi bilgisayar dıdıd etii bişe olmadı

Anladım evinizde Wi-Fi var mı?
Evet ustam var bu mesajlara baktım update zip dosyasını indiriyom şuanda nasıl yapacam çol denedim update fln dload klosere attım tlf kapattım ses kıs ses aç ve power tuşa basıtım 100 100 oldu ama yine değişmedi paramda yok tl cularda 60 tl istiyorlar sen ustam tlf at arayayımmüsait oşunca yada facvebok ver ordan mesaj atiyim

Evet ustam var bu mesajlara baktım update zip dosyasını indiriyom şuanda nasıl yapacam çol denedim update fln dload klosere attım tlf kapattım ses kıs ses aç ve power tuşa basıtım 100 100 oldu ama yine değişmedi paramda yok tl cularda 60 tl istiyorlar sen ustam tlf at arayayımmüsait oşunca yada facvebok ver ordan mesaj atiyim
Forum üzerinden destek vereceğim. Yazdıklarımı okur ve uygularsan panik yapmadan sonuca ulaşırsın.

Yani usta dediğim şey normal p20 lite gibi olsun herşeyi

Yani usta dediğim şey normal p20 lite gibi olsun herşeyi

Tm ustam bekliyorum sen adımları sorayla yaz yapayım hemen
Ustam cebabını bekliyom nolur yardım et

Canım kardeşim benimki 32 gb ANE-LX3 şimdi diğer sayfalardan update zip indirdim nolursın yardım ette şunun kulanılmayan özeliklerini kulanayayayım imeilden sonra bu sürme düştü nasıl yapalım

Hisuiteyede bağladım güncele dedim son sürüm güncel dedi ya bu ne zor iş ya

Resimde bu

Ekli dosyalar

• IMG_20190603_201543.jpg
    IMG_20190603_201543.jpg
    228.4 KB · Görüntüleme: 10
Canım kardeşim benimki 32 gb ANE-LX3 şimdi diğer sayfalardan update zip indirdim nolursın yardım ette şunun kulanılmayan özeliklerini kulanayayayım imeilden sonra bu sürme düştü nasıl yapalım
Cihaz fark etmez. Dikkatli şekilde okuyun yapın. Kendi yazılımınızı seçin sadece o kadar.

Cihaz fark etmez. Dikkatli şekilde okuyun yapın. Kendi yazılımınızı seçin sadece o kadar.
Abi yok yav benim yazılımdan ane-lx3 32gb vallahi baktımda kimse yazmamış sen abi sitenin yerini ver indireyim tek bildiğim bu cihazda systm 8.0.0.046 yazıyor model numarasıda yazmıyor

Ahan abi bi tek bu yazıyor ne sürüm olduğunuda bilmiyorm
Screenshot_20190603-202613.jpg

Geri
Üst Alt