2019-05-06 08:16:38 GMT -------------------------------------------------
Starting Repair Info
New IMEI A: ‪35581404xxxxxxx
Reading basic data...
Reading secure data...
Identifying security...

Repair Info failed.
Performed by ‪1.0.9‬ Software version.

Bu hatayı alıyorum p20 lite repair isleminde ANE-LX1 Modeli 8.0 android box:eek:ctapus

2019-05-06 08:16:38 GMT -------------------------------------------------
Starting Repair Info
New IMEI A: ‪35581404xxxxxxx
Reading basic data...
Reading secure data...
Identifying security...

Repair Info failed.
Performed by ‪1.0.9‬ Software version.

Bu hatayı alıyorum p20 lite repair isleminde ANE-LX1 Modeli 8.0 android box:eek:ctapus
Yazılım Yüklemeyi Denedinizmi Hocam

merhaba elimde ane-lx2 8.0.0. 192 (c636) repair işlemi yapmaya çalışıyorum chımera tool ile fakat işlem hata verıyor sanırım bu surumde oolmuyor mevcut suan paylaşımda bulunduğunuz dosyayı ındırıp upgrade etsem olurmu yardımcı olursanız sevınırım..

merhaba elimde ane-lx2 8.0.0. 192 (c636) repair işlemi yapmaya çalışıyorum chımera tool ile fakat işlem hata verıyor sanırım bu surumde oolmuyor mevcut suan paylaşımda bulunduğunuz dosyayı ındırıp upgrade etsem olurmu yardımcı olursanız sevınırım..
Dosya uzun zaman önce paylaşılmış ama içerik olarak LX2 olduğundan dosya işinize yarayacaktır kulla bilirsiniz.

Dosya uzun zaman önce paylaşılmış ama içerik olarak LX2 olduğundan dosya işinize yarayacaktır kulla bilirsiniz.
yukleme yapmadı hata verdi. exfat olarak bıcımlerndırdım. dload klasoru olustup ıcıne attım. başka nasıl işlem yapabılırım veya yukleye bılceegım baska dosya varmı sımdıden tesekkurler

yukleme yapmadı hata verdi. exfat olarak bıcımlerndırdım. dload klasoru olustup ıcıne attım. başka nasıl işlem yapabılırım veya yukleye bılceegım baska dosya varmı sımdıden tesekkurler
USB bellek yada Sdcard önce Fat32 biçimlendir daha sonra dload klasörü oluştur ve *#*#28465779#*#* den upgrade edin. isterseniz de telefon kapalı konumda iken ses+ ses - baslı iken power tuşuna basın ve logo gelince powerdan elinizi çekin. Upgrade ekranına gelecektir upgrade ekranını görüncede ses + ses - tuşlarından elinizi çekin.

USB bellek yada Sdcard önce Fat32 biçimlendir daha sonra dload klasörü oluştur ve *#*#28465779#*#* den upgrade edin. isterseniz de telefon kapalı konumda iken ses+ ses - baslı iken power tuşuna basın ve logo gelince powerdan elinizi çekin. Upgrade ekranına gelecektir upgrade ekranını görüncede ses + ses - tuşlarından elinizi çekin.
onuda denedim olmadı cıhazda bootloader var unlock yapmama gerek varmı ondan dolayımı yuklemıyor acaba

onuda denedim olmadı cıhazda bootloader var unlock yapmama gerek varmı ondan dolayımı yuklemıyor acaba
Ondan yapmaz.
dload kalsöründe update_sd.zip şeklindemi?
o şekildeyse yazılım uyumsuz olabilir

Eski Dosyanın Durumu hakkında pek bir bilgim yok. Konu içerisine Mega Upload dosya ekledim o dosya çalışmaktadır. indirip deneyin gene downgrade yapamıyorsanız bir yerlerde hata yapıyorsunuzdur.
sorunu çözdüm dosyada bır sıkıntı yok hafıza kartını değiştirip tekrar denedim düzeldi. yardımların için teşekkürler.

Konuların içeriğini görüntülemek için beğenmeyi ve cevap yazmayı saçma buluyorum.

Geri
Üst Alt