Çözüldü Huawei P20 Lite ANE-LX2 8.0.0 Şebeke Sorunu

slm arkadaşlar p20 ane-lx2 c636 şebeke sorunu ne yapayım yardımcı olurmusunur imei den sonra oludu bu sorun

Selam.a elimde p20 lite var. ANE-LX2 8.0.0.120(C636) 5 Mayıs 2018 güvenlik güncellemesi almış. İmei repair işlemi yapıldıktan sonra şebeke sorunu var. Donanımsal bi hata yok deneyimlerime göre. Tel simi görüp pün kodu istiyor. Ama şebeke yok bir sürü ayar denedim fayda etmedi. Kanımca efs dosyası uçmuş. Bunun bir çözümü var mı acaba? aynı bunun gibi olmuş

Selam.a elimde p20 lite var. ANE-LX2 8.0.0.120(C636) 5 Mayıs 2018 güvenlik güncellemesi almış. İmei repair işlemi yapıldıktan sonra şebeke sorunu var. Donanımsal bi hata yok deneyimlerime göre. Tel simi görüp pün kodu istiyor. Ama şebeke yok bir sürü ayar denedim fayda etmedi. Kanımca efs dosyası uçmuş. Bunun bir çözümü var mı acaba? aynı bunun gibi olmuş
Yazılım yükleyin. Cihazın ayarlarda ana bant durumu nedir?​

slm arkadaşlar. 2 gün önce durup dururken telefonun şebekesi gitti. :( cihazım huawei p20 lite (çift hatlı spot) bugüne kadar herhangi bir sıkıntısı yoktu 1 yıldır kullanıyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim..

slm arkadaşlar. 2 gün önce durup dururken telefonun şebekesi gitti. :( cihazım huawei p20 lite (çift hatlı spot) bugüne kadar herhangi bir sıkıntısı yoktu 1 yıldır kullanıyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim..
Yeriniz nerde.

Hangi ilde ikamet ediyorsunuz?

bugün banada servis yok şeklinde gelen bir p20 lite geldi müşterinin dediğine göre durduk yere gitti şebeke . cihazda fiziksel darbe yoktu şarja taktım şarj alıyordu 5 10 dk sonra cihaz şarjda kaldığında fark ettiğim şey aşırı ısınması oldu hemen söktüm şarj girişini inceledim arka kısımda sıvı teması olmuş . soket değiştim işlem tamam şebeke geldi ve ısınma yok oldu .şarj soketi normalde şarj almasına rağmen böyle sorunlar çıkarabilir bilginize :) .tabi konuda paylaşın sorun yazılımsal ancak olur da yazılım denedikleri halde sorun yine devam ederse dediğim yöntemi de denemekte fayda var.

Cihaz sürekli olarak servis yok hatasımı alıyorsunuz. NV den düşünüyorsanız elimde backup olacaktı fakat HCU ile alınmıştı. Elinizde HCU mevcut ise pazartesi NV yedeğini tarafınıza iletirim. Fakat Aynı soruna benzer Y7 vardı elimde cihaz sürekli servis yok hatası alıyordum. Sağlam cihazdan Yedek attım fark etmedi. Yazılım Vs de çözmedi cihazı.
repairi chimeradan yap başıma bugun geldi chımera dan yaptım oldı

Geri
Üst Alt