Huawei P20 Lite ANE-LX2 IMEI Repair Yazılım İsteği

K

kody47

merhaba arkadalar elimde p20 lite cihaz var güncellemeyi yükledim şimdi ise ime repair olmuyor nasıl bir yol izleyebilirim 1 defa tek güncelleme aldı 3 gb yakındı bide cpu turbo güncellemesi geldi hiç güncelleme almıyor

model no ane-lx2 android 8.0.0 yükle cihazım kayıtlı oldugu ülke china tekrar o romu nasıl yükleyebilirim nerden indirebilirim

cihazın derleme numarasını tam olarak paylaşır mısın benımle

ANE-LX2 8.0.0.121 C636 bu yazılım versiyonunu bulursan yada yakın bir versiyon işlem yapılabilir. biraz araştırdım ama bu ülke koduna göre bulamadım. c636

ANE-L22 ve ANE-L44 yazılımları uyuyor.

hocam ekledim romu cok eski bir sürüm günceleme bile almıyor imei repair oldu yeni sürüme nasıl gene geçiş yapabilirim

hocam ekledim romu cok eski bir sürüm günceleme bile almıyor imei repair oldu yeni sürüme nasıl gene geçiş yapabilirim
Firmware finder apk kurun. Uygun guncel yazilim buluyor.

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dostum c636 ülke koduna sahip cihazin
sağlam Repair firmware dosyasını şuan için webde aramak veya doğru dosyaya erişmek samanlıkta iğne aramaya benziyor pek yaygın değil yeni yeni düşüyor piyasaya
bir kaç gün evvel banada geldi aynı cihaz c461 ülke koduna sahip cihazin yazılımı yükledim müşterimiz çok acele etti farklı bir ülke koduna sahip firmware yüklemek doğru değil belli başlı sorunlara sebep oluyor örneğin pusula ve jiroskop sensörleri çalışmayabiyor kesin olarakta
sistem arayüz ayarlar ve uygulamalar eksik oluyor tabi sonuçlarını bilerek işlemi yaptım ve müşteriyede söyledim işlem yapmadan önce
uygun dosya @Nbrios ustamız tarafından uzun uğraşlar sonucu orijinal cihazdan çekilmiş yakın zamanda upload edilecektir dosya ücretli olabilir bilgin olsun

dostum c636 ülke koduna sahip cihazin
sağlam Repair firmware dosyasını şuan için webde aramak veya doğru dosyaya erişmek samanlıkta iğne aramaya benziyor pek yaygın değil yeni yeni düşüyor piyasaya
bir kaç gün evvel banada geldi aynı cihaz c461 ülke koduna sahip cihazin yazılımı yükledim müşterimiz çok acele etti farklı bir ülke koduna sahip firmware yüklemek doğru değil belli başlı sorunlara sebep oluyor örneğin pusula ve jiroskop sensörleri çalışmayabiyor kesin olarakta
sistem arayüz ayarlar ve uygulamalar eksik oluyor tabi sonuçlarını bilerek işlemi yaptım ve müşteriyede söyledim işlem yapmadan önce
uygun dosya @Nbrios ustamız tarafından uzun uğraşlar sonucu orijinal cihazdan çekilmiş yakın zamanda upload edilecektir dosya ücretli olabilir bilgin olsun

sorunu çözdüm teşekürler gene ANE-LX 8.0.0.172 (636) sürüme dönüş yaptım recevory aldım güncelleme cıktı oldu

Geri
Üst Alt