Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX2 Yanlış Yazılım Attım Cihaz Çöktü

• Konbuyu başlatan hory7221
  • Başlangıç tarihi
H

hory7221

CİHAZ ÇÖKTÜ EMUI YAZISINDA KALDI YAZILIM YÜKLEYEMİYORUM OCTO HUAWEİDEN DENEDİM SONUÇ AYNI DEĞİŞEN BİRŞEY YOK ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİRŞEY VARMI YADA DAHA ÖNCE BU SORUNU YAŞAYAN VARMI TEŞŞEKÜRLER

sd kart veya flash bellek ilemi yazılım yükleme işlemi yaptın

CİHAZ ÇÖKTÜ EMUI YAZISINDA KALDI YAZILIM YÜKLEYEMİYORUM OCTO HUAWEİDEN DENEDİM SONUÇ AYNI DEĞİŞEN BİRŞEY YOK ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİRŞEY VARMI YADA DAHA ÖNCE BU SORUNU YAŞAYAN VARMI TEŞŞEKÜRLER
Sorun çözüldü mü?

sa. usta bendede p20 lite var farklı bir rom yüklemişler cihaz açıldığında google yazıyor sonra geri kapanıp tekrar açılıyor 9.0 yükledim yukleme tamamlandı fakat değişen bişey olmadı ne yapabilirim
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Kod:

fastboot oem device-info
eklemeyı unutmusum fastboota girmıyor arka kapakta değişik daha nasıl öğrenebilirim usta

Kod:

fastboot oem device-info
ben yapıyorum ama olmuyor detaylı şekilde anlatır mısın usta :)

Geri
Üst Alt