Stock Rom Huawei P20 Lite ANE-LX2 Yazılım Güncelleme Sorunu

• Konbuyu başlatan Tutejsus
  • Başlangıç tarihi
IMEI gitmez.

Ama her güncellemeyi alır diyemem ama B140 olacak. Bu dosyadan sattığımız üyelerden bazıları son güncellemeye kadar aldı. Bazıları almadı, yani bir garantisi yok.

Huawei yazılım yüklemesi sitede mevcut basit verdiğimiz dosya dload klasörüne atıp hafıza kartı ile yükleme yapılıyor.
P20 Lite Ane lx2 için bootloader kaldırma var mı ?

İmei repiar yaptım cihaza güncelleme gelmiyor bana yardımcı olurmusunuz

İmei repiar yaptım cihaza güncelleme gelmiyor bana yardımcı olurmusunuz
Tabi aşağıdaki kodalrı cihaza fastboot modda girin.

Fastboot moda almak için cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak pc ye bağlayın.

Bilgisayarda CMD açın ve kodları girin.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Fastboot moda almak için cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak pc ye bağlayın.

fastboot oem device-info

fastboot oem device-info
Peki bunu yaptıktan sonra olurmu

Soketten de olabilir

IMEI gitmez.

Ama her güncellemeyi alır diyemem ama B140 olacak. Bu dosyadan sattığımız üyelerden bazıları son güncellemeye kadar aldı. Bazıları almadı, yani bir garantisi yok.

Huawei yazılım yüklemesi sitede mevcut basit verdiğimiz dosya dload klasörüne atıp hafıza kartı ile yükleme yapılıyor.
Bn bu dedıgınızı yaptım %5 hata oluyor

Telefonum P20 lite marka olup ithalatçı garantili model ane-lx2 8.0.0.120(C636) telefonu aldığımdan beri yaklaşık 2 3 aydir yazılım güncellenmesi olmadı huawei yetkilileri ile kac defa iletisime gectiysem hep hangi ulkenin guncellemelerini alıyorsa o zaman güncellenecek tir diyorlar ve yurt dışı bilgimiz yoktur diyorlar ne yapmam gerek acil bilgi verin

Usta bende p20 lite var 32 gb yanlız imeei atıldığı için 8.0.0.046 ve tema fln değişti başka temada yükşeyrmiyorum bunun yazılım dosyası var mı
Lütfen yardım edin model yerinede ane-lx3 yazıyor diğer yerede systm 8.0.0.046 yazıyor

Ekli dosyalar

• IMG_20190603_201543.jpg
    IMG_20190603_201543.jpg
    228.4 KB · Görüntüleme: 20
Usta bende p20 lite var 32 gb yanlız imeei atıldığı için 8.0.0.046 ve tema fln değişti başka temada yükşeyrmiyorum bunun yazılım dosyası var mı
Lütfen yardım edin model yerinede ane-lx3 yazıyor diğer yerede systm 8.0.0.046 yazıyor
Seyit kardes benim cihazim ane lx2 lx3 hakkinda bir bilgim yok adminlere yazin yeni bir konu acin yada size yardimci olacaklardır

Yazılım yüklemesi yapmayı biliyorsanız size link vereyim

Geri
Üst Alt