Custom Rom Huawei P20 Lite ANE-LX2 Yazılım Yükseltme

• Konbuyu başlatan Ramazan754
  • Başlangıç tarihi
R

Ramazan754

Merhaba arkadaşlar cihazım Huawei p20 lite ane lx2 8.0.0.140(c636) modeli bootloader kilit kodu bende var. Bu telefonu Android 9 a nasıl yükseltebilirim. Çünkü cihaz şuan hiç güncelleme almıyor. Ve bende Android 9 a yükseltmek istiyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20190419_180415.jpg
    IMG_20190419_180415.jpg
    171.6 KB · Görüntüleme: 41
Resmi olarak güncelleme yayınlandıysa ota üzerinden otomatik yükleyebilirsiniz. Costum rom istiyorsanız şuanda size önerebilceğimiz bir rom mevcut değil, cihazlar için geliştiriciler halen çalışmalar yapmaktadır. Beklemelisiniz.

Merhaba arkadaşlar cihazım Huawei p20 lite ane lx2 8.0.0.140(c636) modeli bootloader kilit kodu bende var. Bu telefonu Android 9 a nasıl yükseltebilirim. Çünkü cihaz şuan hiç güncelleme almıyor. Ve bende Android 9 a yükseltmek istiyorum.
Bir yöntem var, özelden atıyorum deneyin.

Resmi olarak güncelleme yayınlandıysa ota üzerinden otomatik yükleyebilirsiniz. Costum rom istiyorsanız şuanda size önerebilceğimiz bir rom mevcut değil, cihazlar için geliştiriciler halen çalışmalar yapmaktadır. Beklemelisiniz.
Peki sağolun teşekkürler.

Hocam HiSuite de " Failed to update " hatası veriyor.

ustam bnm de bi tane p20 lite var frp moda girmiyor o yüzden yazılım atamıyorum telefon çökmüş bi durumda

Geri
Üst Alt