Yardım Huawei P20 Lite ANE_LX2 8.0.0 4.5G Çekmeme Sorunu (C636)

• Konbuyu başlatan ramiz6302
  • Başlangıç tarihi
R

ramiz6302

Merhaba arkadaşlar benim cihazımda bu sürüm yüklü ane-lx2 8.0.0.120(636) 4.5 g desteği var ama köyde diğer cıhazlar 4.5 g çekiyor ama benim cihaz sadece 3 G çekiyor ilçede ise 4 G çekiyor ne yapmam lazım yardımcı olabılirmisiniz

Merhaba arkadaşlar benim cihazımda bu sürüm yüklü ane-lx2 8.0.0.120(636) 4.5 g desteği var ama köyde diğer cıhazlar 4.5 g çekiyor ama benim cihaz sadece 3 G çekiyor ilçede ise 4 G çekiyor ne yapmam lazım yardımcı olabılirmisiniz
Yazılımsal olacağını düşünmüyorum.
1 operatöre göre farklılık gösterebilir
2 ayarlardan sadece 4.5g seçeneği varsa deneyebilirsiniz. System hangisinde bağlantı kuvvetli ise onu seçebilir otomatikte.
3 farklı operatör sim kartı deneyin

Yazılımsal olacağını düşünmüyorum.
1 operatöre göre farklılık gösterebilir
2 ayarlardan sadece 4.5g seçeneği varsa deneyebilirsiniz. System hangisinde bağlantı kuvvetli ise onu seçebilir otomatikte.
3 farklı operatör sim kartı deneyin

Tesekkür ederim kardeş Bi deniyelim bakalım..

Peki Bi üst uiyazılıma yükseltirsek düzelmezmi diğer operatörleri denemedim daha pie yazılımını yükleyebilirmiyiz

Denemekte fayda var. Dediğim gibi en basitinden başlayın önce sim demeyin

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Operatör farkı olabilir.

Başka bir operatör daha denedim yine 4g gelmedi ama turkcell ve Vodafone takılıyken şebeke aramasında 4 G şebekesi geliyor ama 3g olarak İnternete giriyorum nasıl yapayım Bi yardımcı olsanız

Başka bir operatör daha denedim yine 4g gelmedi ama turkcell ve Vodafone takılıyken şebeke aramasında 4 G şebekesi geliyor ama 3g olarak İnternete giriyorum nasıl yapayım Bi yardımcı olsanız
4g yi saglayan donanim parcasinda problem olabilir. Garantisi varsa yollayin

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim senin cihazın Ane-lx2 ( chine model ) köyde, dağda , bayırda 4,5G çekmemesi gayet normal ; Köyde yaşayacaksanız Ane-Lx1 ( Global versiyon )kullanacaksınız

Yanlış konuya mesaj atmışım k.bakmayın

Benim Cihazımda p20 lite ane
Lx2 bu sorun bende de Var. siz çözebildiniz mi?

Geri
Üst Alt