İstek Huawei P20 Lite ANNE-L21 Board Software

elimde p20 lite telefon var bana emmc bozuk halde geldi emmc değiştirdim. internette ane-lx1 board software buldum yükledim. ancak çalıştırmadı titriyor açılmıyor. board üzerinde model anne-l21 bu koda göre board software veya dump dosyaları lazım yardımcı olabilecek varmı ?

elimde p20 lite telefon var bana emmc bozuk halde geldi emmc değiştirdim. internette ane-lx1 board software buldum yükledim. ancak çalıştırmadı titriyor açılmıyor. board üzerinde model anne-l21 bu koda göre board software veya dump dosyaları lazım yardımcı olabilecek varmı ?
Board Software yazılımları öyle model kodu olarak ayrılmaz. Örneğin Huawei P20 Lite için Board Software yazılımları tektir. ANE-LX1 - ANE-LX2 ANE-LX3 hepsine kullanılır.

peki ustam yazılımı attıktan sonra cihaz titriyor ancak açılmıyor fastboot moda giremiyorum ben bu cihaza 16gb emmc taktım bununla ilgisi olabilir mi?

teşekkür ederim o cihazı beklemeye aldım yeni emmc takıcam

Board Software yazılımları öyle model kodu olarak ayrılmaz. Örneğin Huawei P20 Lite için Board Software yazılımları tektir. ANE-LX1 - ANE-LX2 ANE-LX3 hepsine kullanılır.
Ustam bendede emmc bozuk bir cihaz vardı P20 lite emmc değiştik LX1 dump yazdık bu modeli lx1 yapabilirmiyiz ANE-AL00 dumpmu bulmak gerekir şebeke vs yaşamamak adına şu an cihaz açıyor cihaz adı felan düzelttik octo ile nova 3e oldu ama MEID 00000000 Sn ise0123456789ABCDEF
bundan sonraki prosedürü yazarsanız mantığı anlamak adına kolay gelsin

Ekli dosyalar

• 20220422_112128.jpg
    20220422_112128.jpg
    1,010.6 KB · Görüntüleme: 24
Ustam bendede emmc bozuk bir cihaz vardı P20 lite emmc değiştik LX1 dump yazdık bu modeli lx1 yapabilirmiyiz ANE-AL00 dumpmu bulmak gerekir şebeke vs yaşamamak adına şu an cihaz açıyor cihaz adı felan düzelttik octo ile nova 3e oldu ama MEID 00000000 Sn ise0123456789ABCDEF
bundan sonraki prosedürü yazarsanız mantığı anlamak adına kolay gelsin
octopus ile numaraları düzeltin modem yerine ANE-L21 yazarsanız lx1 olucaktır

formatda hata veriyor %7 de reset failed açılış google sonra huawei ile açılıyor açılışdada aşagıdaki fotodaki gibi bootloader hatası alıyorum Ane-l21 olark product name yaptım ama değişen bişey olmadı şebeke yok no service meid sn vs lerde hepsi sıfır ülke koduda yok okuyamıyor
Warning: Can't read Vendor/Country code.
emmc dumpmu bulmam gerek yeniden emmc programlamak için ama Ane-al00 için bulamadım yada yazdugım dump sorunlu cihaz Ane-al00

Ekli dosyalar

• 20220422_153944.jpg
    20220422_153944.jpg
    3.6 MB · Görüntüleme: 14
Cihaza yeni emmc takıldı eski emmc deki bilgileri okuyamıyoruz konu bu ülke kodu model vs full dump yüklendi açılışda kalıyor board software ane l01 yüklüyoruz cihaz açıyor ülke kodu imei etc düzeltip sonra normal yazılım sd karttan cihaz harrd rest yapmıyor %7 de failed veriyor kurulum yapılamıyor artı şebeke yok

Geri
Üst Alt