Huawei P20 Lite Bootloader Kilidi Nasıl Açarım?

Mkey33

Üye
Arkadaslar merhaba
Konuyu dogru mu actım bilmiyorum ama yanlışsa çok özür diliyorum şimdi yeni üyeyim ve sizlere bir sorum olacak huawei p20 lite ane-lx1 C432 modeli kullanıyorum Android 8 sürümü düşürdüm hcu program ile read bootloader code bastım fail hatası aldım sanırım desteklemiyor root atmak istiyorum huawe servisi 2018de kilit vermeyi durdurmuşlar kilidi nasıl nerden kırabilirim?

Cihazın Güvenliği Yüksek Olduğundan Olabilir IMEI Repair Yazılımı Attıktan Sonra Tekrar Deneyin

Yapılır Siz Cİhazınıza IMEI Repair Yazılımı Ykeldikten Sonra Gerken İşlemleri Hcudan Yapabilrsiniz
Hocam imei repair dedigimiz imei no degiştirmek mi oluyor?
Eger degiştirmek oluyorsa Baska imei no nerden bulacam kendimi oluşturuyor

Hocam imei repair dedigimiz imei no degiştirmek mi oluyor?
Eger degiştirmek oluyorsa Baska imei no nerden bulacam kendimi oluşturuyor
Ülkemizde IMEI Değiştirmek IMEI Atmak Yasal Suctur Lütfen Mesaj Yazarken Konu Acarken DDaha Dikat Edin

Ülkemizde IMEI Değiştirmek IMEI Atmak Yasal Suctur Lütfen Mesaj Yazarken Konu Acarken DDaha Dikat Edin
Hocam bişey anlamadım ki imei repair ne işe yarıyor telefona imei repair yüklediginde Hcudan mı halledecem

Hocam root atmak istiyorum hcu üzerinden read bootloader code tıkladığımda hata veriyor Android sürümü 8 düşürdügüm halde
Cihazın Güvenlik Yaması Haziran Mayısa Cekerseniz Hcu Haata vermeden Yapar
Bunun İcinde Cİhaza Repair Yazılımı İdnirp Yüklerseniz

Hocam root atmak istiyorum hcu üzerinden read bootloader code tıkladığımda hata veriyor Android sürümü 8 düşürdügüm halde
Sitemizde İmei repair Ve Frp Arşivi Var Onu Yükleyerek unlock yapabilirsiniz.

P20 lite root atmak isteyen 2018 Android 8 sürümü yükleyip hcu üzerinden bootloader kilidi kırılabilir

Hocam merhaba.Benimde huawei p20 lite ane-lx1 C432 telefonum var.Root atmak için sizinle nasıl irtibata geçebiliriz,saygılarımla

Geri
Üst Alt