İstek Huawei P20 Lite (C432) 9.1.0.257 Downgrade Yazılımı Lazım

WhyLeR

AsTeknik Elektronik
Özel Üye
yeni guncelleme almış cihazlar artık direk düşürülemiyor. elinde yazılımı olan varsa paylaşabilir mi !
Kod:
SigmaKey v.2.34.04 build 02
Sigma dongle 2.34, Initializing...OK
Pack 1: Activated
Pack 2: Activated
Pack 3: Activated
Pack 4: Activated
--------- 2019-12-13 12:58:29 ---------
SigmaKey 2.34.04b2 HiSi: Write firmware
DBAdapter Reserved Interface (COM168), Provider: HUAWEI Technologies CO.,LTD, Driver ver.: 1.0.26.0, Date: 18.05.2016, USB\Vid_12D1&Subclass_13&Prot_23
Writing flash...UPDATE.APP
Firmware: ANE-BD 1.0.0.999
Hardware IMEI: 020304050607080
Writing flash SHA256RSA OK
Writing flash CRC OK
Writing flash CURVER OK
Writing flash VERLIST ...Version mismatch.
Use "Enable downgrade" action  first, then retry flashing.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayır 1 haziran 2018

elimdeki telefonun güncellemesi kasım 2019. verdiğiniz dosya mevcut bende hata veriyor

Use "Enable downgrade" action first, then retry flashing.

elimdeki telefonun güncellemesi kasım 2019. verdiğiniz dosya mevcut bende hata veriyor

Use "Enable downgrade" action first, then retry flashing.
9.0 cihaz

bende yapıyordum fakat dediğim gibi KASIM 2019 düşürmüyor. VERLIST hatasi veriyor.
internette sadece halabtechde var dosyasi ücretli oda. dedim belki elinde olan vardır.

ANE-LX1 9.1.0 (C432) Repair IMEI + Reset Frp (Fix Downgrade Problem) (Verlist Error) (Latest Update)
EFT Dongle veya HCU DC Phoenix gibi araçlar ile deneyin gene hata veriyorsa, o zaman Board Software yazılımı yükleyip IMEI repair yapıp ardından Orginal Stock yazılımı yüklemek gerek.

Aslında bu kadar da uğraşmaya gerek yok. Ama detaylı anlatım VIP bölümünde mevcut.​

EFT Dongle veya HCU DC Phoenix gibi araçlar ile deneyin gene hata veriyorsa, o zaman Board Software yazılımı yükleyip IMEI repair yapıp ardından Orginal Stock yazılımı yüklemek gerek.

Aslında bu kadar da uğraşmaya gerek yok. Ama detaylı anlatım VIP bölümünde mevcut.

hisuite ile dusurdum. uzun suruyor iste.
ardindan sigma ile mevcut repair rom u yukledim oyle yaptim.

hisuite indirdigi dosyayi yedekledim bir koseye .telefona yukledikten sonra hemen siliyor :) yakaladım son anda. nasil yukleriz mechul ama sd update degil sadece full update yaziyor. asagidaki klasorun icine yukluyor.

C:\Users\XX\Documents\HiSuite\ROM

hisuite ile dusurdum. uzun suruyor iste.
ardindan sigma ile mevcut repair rom u yukledim oyle yaptim.

hisuite indirdigi dosyayi yedekledim bir koseye .telefona yukledikten sonra hemen siliyor :) yakaladım son anda. nasil yukleriz mechul ama sd update degil sadece full update yaziyor. asagidaki klasorun icine yukluyor.

C:\Users\XX\Documents\HiSuite\ROM
Aynı klasörün içinde atınca aynı cihazdan gelirse sorunsuz çalışıyor.​

S.a ustalar ayni cihazdan bendede var frp sikintisi var ama bir turlu surum dusuremedin nasil bir yol izlemem lazim 1 kasim 2019 guncelleme 9.1.0 c432

silivriserdar hocam ben daha önce her hısuiteye bağladığımda cihazı 8 sürümüne düşürme cıkıyordu 1 kasım güvenlik yamasını aldım 9.1.0.257 sürümü bu sefer cıkmadı nedeni yenı güvenlik yamasımı yoksa başka bir şeymı

silivriserdar hocam ben daha önce her hısuiteye bağladığımda cihazı 8 sürümüne düşürme cıkıyordu 1 kasım güvenlik yamasını aldım 9.1.0.257 sürümü bu sefer cıkmadı nedeni yenı güvenlik yamasımı yoksa başka bir şeymı
Sizde o zaman daha önceki android 9.0 sürümünü yükleyin. Sonra android 8.0 sürümü yükleyin.​

Geri
Üst Alt