Yardım Huawei P20 Lite Erecovery Sorunu

Merhaba uygun fiyata p20 lite buldum alternatif olarak kullanmak istiyorum ama sorun şu ki cihaz erecovery modda kalmış ve sadece data factory ve shutdown seçenekleri çıkıyor ve çıkan ingilizce uyarıda veri bicimlendirmesi ciddi şekilde bozulmuş yazıyor, bana söylenen cihazın daha önce aktif olduğu ve soket değişiminden sonra bu hale geldiği ve yazılım denendiği hangi yazılım yöntemi denendiği hakkında çok bilgim yok öğrenmek istedigim sorun yazılımsal mi yoksa donanımsal mi eğer anakartlik bir sorunsa cihaz çöp demektir ve bulaşmak istemiyorum tşkler

Merhaba uygun fiyata p20 lite buldum alternatif olarak kullanmak istiyorum ama sorun şu ki cihaz erecovery modda kalmış ve sadece data factory ve shutdown seçenekleri çıkıyor ve çıkan ingilizce uyarıda veri bicimlendirmesi ciddi şekilde bozulmuş yazıyor, bana söylenen cihazın daha önce aktif olduğu ve soket değişiminden sonra bu hale geldiği ve yazılım denendiği hangi yazılım yöntemi denendiği hakkında çok bilgim yok öğrenmek istedigim sorun yazılımsal mi yoksa donanımsal mi eğer anakartlik bir sorunsa cihaz çöp demektir ve bulaşmak istemiyorum tşkler
HUAWEI YAZILIM BULMA

Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım onun için;

Önce bilgisayarınıza minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup.exe | by shimp208 for Utilities Bunu kurun ve açın.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile bilgisayara bağlayın.

Aşağıdaki kodları siyah ekrana tek tek yazıp enter basın. En son çıkan sonuçları resim çekip atın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Veya Cihaz Açık Çalışıyorsa Aşağıdaki İşlemi Yapıp Resim Atın.

Cihazın arama yerinden

*#*#2846579#*#* Tuşlayın çıkan ekranda 3 numaraya basın. Tekrar çıkan ekranda 4 numaraya basın ve ekran resmini veya çıkan yazıları yazınız.

@silivriserdar hocam cihaz elimde değil iade kabul etmiyor kargo yoluyla gelecek yoksa yazılımsal olarak gereken işlemleri yapabilirim sorun donanımsal ise o parayı cikarmaz o yüzden forma danışma gereği duydum sanırım birebir cihazı görmeden tahmini bir şey söylemek zor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Screenshot_20201013_133302 - Hızlı Resim cihaz bu

Son düzenleme:
yazılımda olabilir ,donanımsalda olabilir .Evvela yazılım atılması lazım

Yazılım denenmiş bildiğim kadarıyla ama hangi yöntemler denenmiş bilmiyorum

Geri
Üst Alt