Yardım Huawei P20 Lite Güncelleme Almıyor

• Konbuyu başlatan sercancetin58
  • Başlangıç tarihi
üstadlar bana yuklenen rom un bolge kodu nedır
bölge kodunu söylersenız ona uygun bır rom bulup sd kart ıle yuklemeye calısayım
bölge kodu avrupa görünüyor yanı cihaz büyük ihtimalle (c432) önemli olan sd kartla romu yükledikten sonra derleme numrasının (oxcb) gibi olmaması orjinal olması mesela 8.0.0.144 (C432) gibi aksi takdirde yine güncelleme almaz konudan daha iyi anlayan ustalarımızda yardımcı olacaktır

arkadaşlar merhaba nova3e ane-lx2 8.0.0.140 (C636) android 9 sürümüne nasıl yükseltebilirim.Yapan bilen dosyasını gönderebilecek veya nasıl yapıdlgına dair bilgisi olan herkesten yardım rica ediyorum.tşk

arkadaşlar merhaba nova3e ane-lx2 8.0.0.140 (C636) android 9 sürümüne nasıl yükseltebilirim.Yapan bilen dosyasını gönderebilecek veya nasıl yapıdlgına dair bilgisi olan herkesten yardım rica ediyorum.tşk
Sitede bununla ilgili bir çok konu mevcut.

Ayrıca burada bulunan dosyaya bakarak yapınız.

Merhaba benim telefonum da almıyor hisuite atsam sonra tekrar 8.0 sıfıra gitsem imei gidermi

Ekli dosyalar

• IMG_20191202_071339.jpg
    IMG_20191202_071339.jpg
    94.3 KB · Görüntüleme: 19
Peki nasıl geri dönerim link verebilir misiniz
Ane-x1 lerde hisuite işe yarıyor hisuıte son surumunu pc ye ındırın kurun ve ardından telefonunu saglam bır kabloyla pc ye bagla sadece sarj modundan cıkar dosyaları aktar moduna al telefonun ayarlar bolümünden hdb diye arama yaparsan hısuıte kullanmasına ızın ver diye bir secenek cıkacak onu aktıv et telefona hısuıte programı ındırecek onada ızın ver sonra telefonunuzda hısuıte uygulaması yuklenecek ona tıkla ve oradaki kodu pc dekı hısuıte programına yaz telefonla pc arasında ki baglantı kurulmuş olacak pc dekı husuıtede guncellemeri kontrol et diye bır secenek var orta kısımda ona tıkla guncelleme mevcut derse guncellemeyi yaparsınız sız hıc karısmayım telefon guncellemeyi alıp kendılıgınden acılacaktır belki daha once hısuıte kullanmamıssınız diye detaylı anlattım

Ben 9.1 yapsam tekrar 8.0 geri dönersem imei gidermi
Attıgınız resım yenı degılmı sızın telefonunuz zaten 8 surumunde sorununuz guncelleme almamak degılmı oyleyse yukarıda yazdıklarımı uygulayın hısuıte olmazsa Baska yoluda var

Geri
Üst Alt