Yardım Huawei P20 Lite IMEI Repair İşlemi

battal46

Yasaklı
merhaba arkadaşlar elimde huaweı p20 lite ane lx1 cihaz var cihaza hcu ile rapair yaptım vodafonede sıkıntı yok ama türkcell çalıştırmıyor cihazın android sürümü 9.1 hcu da cihazı okutuyorum imei gözüküyor yıldız kare 06 yaptıgımda imaı 000000 gözüküyor yardım edermisiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201117_115135_com.android.settings.jpg
    Screenshot_20201117_115135_com.android.settings.jpg
    232.6 KB · Görüntüleme: 32
ustam repair sonrası cihaz kendini sıfırladımı ?

evet usta sıfırlıyor yazıyor ama cihazda gözükmüyor

Board yazılımından sonra mı bu hale geldi ustam, eğer öyleyse vn partition backup dosyasını bulman gerekecek

Çözüm bulabildiniz mi? Bende repair yaptım tespoint ile hcu üzerinden imei 0000000 gözüküyor ne yaptıysam düzelmedi

nv dosyası bozuk olabilir

cihazı downgrade etmen lazım manufacture modda repair sağla ardından unlock sim yap
sanırsam tp modda geçici unlock edip fastboot modda hcu ile işlem yaptın bu duruma geliyor cihaz

cihazı downgrade etmen lazım manufacture modda repair sağla ardından unlock sim yap
sanırsam tp modda geçici unlock edip fastboot modda hcu ile işlem yaptın bu duruma geliyor cihaz
Hocam downgrade ettim repair yaptım unlock yapıp sürüm mü yükselteyim? bi de derleme numarasında C185 gözükmüyor yazılım yükseltince gözükür mü sizce?

Resim size ait degilmi üstteki sürümde bölge kodu c461 yazıyor şimdi c185 diyorsunuz sürüm yükseltme şebekeyi etkilemez

ustalar çözüm sürüm düşürüp chimera ile yapın düzeliyor 3 tane başıma geldi bu şekil yaptım bazen bi sferde yapmıyor bir kaç sefer yapın işlem sonu cihaz sıfırlıyorsa işlem tamam

Geri
Üst Alt