Huawei P20 Lite Oem İnfo

Lisanslı degıl 4 kredi satın almıştım onuda boadloader kilid kodunu aldım zaten konudada belirtmiştim hcu programı var ama kredi yok diye
Hocam Bende Hcu Var Ama Kredi Yok :) Ama Dediğim İşlem İcin Kredi Gerekmiyor Zaten

Hocam Bende Hcu Var Ama Kredi Yok :) Ama Dediğim İşlem İcin Kredi Gerekmiyor Zaten
Hocam Hcu actım usb hata ayıklama acık manufacture moda aldım telefonu okuttum telefon hakkındaki bilgileri verdi sonra transform regıon kısmına geldım model ane-l22 satıcı hw bolge eu diye yazdım repair dedım ıslem bıttı kredi yok gıbı bir uaeı verdi işlemi yapmadı

Hocam Hcu actım usb hata ayıklama acık manufacture moda aldım telefonu okuttum telefon hakkındaki bilgileri verdi sonra transform regıon kısmına geldım model ane-l22 satıcı hw bolge eu diye yazdım repair dedım ıslem bıttı kredi yok gıbı bir uaeı verdi işlemi yapmadı
Hic Denk Gelmedim Öyle Birşeyle Hocam

Hic Denk Gelmedim Öyle Birşeyle Hocam
bilmiyorum hocam işten erken cıkabilirsem bir teknık servise götürecem boxla yapsın artık Musait Olunca baglantı vereyim bir bakın diyecem ama hcu cıhazı okuyor bölge degısıkliği yapmıyor o yüzden bir şey degişecegını sanmıyorum

Geri
Üst Alt