Yardım Huawei P20 Lite SIM Ağ Pin Kilidi

ustam versiyon düşür ben geçen hafta yaptım tp modunda kırdı

desteklenmeyen yonga setidir o hata yani driver sorunu
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

bilgisayarın işletim sistemi nedir

hangi versiyona düşürmek lazım

Board yazılım atın tekrardan.
Model kodunu düzeltin.
Sim Unlock yapın.
SD Kart ile stock ROM yüklemesi yapın, C versiyonuna dikkat ederek.

Hcu, Sigma, NCK Huawei veya Octoplus Huawei gereklidir, EFT dongle ile sadece Board yazılım atılır, Sim ağ kilidi kaldıramazsınız.

Gerekli olmadığı sürece Board yazılım atılmaz cihaza, Ciddi sorunlar oluşturabiliyor. Sadece çökmüş ve tepki vermeyen cihazlara board atın.

Board yazılım atın tekrardan.
Model kodunu düzeltin.
Sim Unlock yapın.
SD Kart ile stock ROM yüklemesi yapın, C versiyonuna dikkat ederek.

Hcu, Sigma, NCK Huawei veya Octoplus Huawei gereklidir, EFT dongle ile sadece Board yazılım atılır, Sim ağ kilidi kaldıramazsınız.

Gerekli olmadığı sürece Board yazılım atılmaz cihaza, Ciddi sorunlar oluşturabiliyor. Sadece çökmüş ve tepki vermeyen cihazlara board atın.
ustam sn:89u4c187 yazıyor buna hangi sürüm yüklemem lazım.Huawei cihazlar konusunda biraz acemiyim de

Cihaz nedir telefon hakkindaya girip resim atabilirmisiniz

ustam cihazı @ademhotman ustamın dediği yöntemle yapıp teslim ettim.Fakat derleme numarası 8.0.0.46 olarak kaldı.Düzelmedi o.
Arama ekranından *#*#2846579#*#* kodlarını girin sonra Network İnformation Query seçeceğini tıklayın sonra vendor country Info çıkan sonucu buraya yazın uygun yazılım yuklenirse cihazın derleme numarası düzelir

Cihazı teslim etmişsiniz yeni gördüm model falan normale dönmüşse derleme düzeltilebilir kolay o

Geri
Üst Alt