ustalar ilk defa huawei kullanıyorum ve sürüm düşürmek istiyorum ilk sayfada paylaştığınız lx1 dosyasını indirdim bir kaç yerden bir sürü şey okudum herkes farklı şeyler yazmış ama genel olarak sd karta dload adlı klasör açmam ve indirdiğim zipten update app dosyasını flasa atıp yükleme başlatmam gerekiyormuş galiba. olmadı biraz yardımcı olursanız sevinirim :)

ustalar ilk defa huawei kullanıyorum ve sürüm düşürmek istiyorum ilk sayfada paylaştığınız lx1 dosyasını indirdim bir kaç yerden bir sürü şey okudum herkes farklı şeyler yazmış ama genel olarak sd karta dload adlı klasör açmam ve indirdiğim zipten update app dosyasını flasa atıp yükleme başlatmam gerekiyormuş galiba. olmadı biraz yardımcı olursanız sevinirim :)
indirdiğiniz dosyada update.app mi var yoksa update_sd.zip mi

Adsız.png

indirdiğiniz dosyada update.app mi var yoksa update_sd.zip mi

Update.zip in içinde update.app dosyası vardı

update_sd.zip yapip deneyin. Ülke kodu da ayni olmasi lazim. Bu yuklemeye calistiginiz c10.
Sizin cihazin ayarlar hakkinda kismini cekip atin bakalim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam update.app i zipten çıkarmıcam değilmi? ülke kodu benimki c432

hocam update.app i zipten çıkarmıcam değilmi? ülke kodu benimki c432
Evet zipten cikarilmayacak.
Firmware finder indirin magazadan. Size uygun 100 lerce eski tarihli yazilim bulabilirsiniz isterseniz.

Evet zipten cikarilmayacak.
Firmware finder indirin magazadan. Size uygun 100 lerce eski tarihli yazilim bulabilirsiniz isterseniz.

Hocam onu da denedim pc sürümünü fakat 4 buldu belki kod adını yanlış yazmışımdır tekrar deneyeyim

evet sonunda kafayı yeme noktasına geldim bir sürü sürüm denedim fakat hiçbirinde sürüm düşüremedim install failed hatası alıyorum sürekli %5'te kalıyor ilerlemiyor.

merhaba,
elimde ane-lx1 model system 8.0.0.046(0ILV) Var. imei repair işlemi yapmam gerekli. sürüm düşürme dosyası bulamadım.

merhaba,
elimde ane-lx1 model system 8.0.0.046(0ILV) Var. imei repair işlemi yapmam gerekli. sürüm düşürme dosyası bulamadım.
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

CMD ekranını açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

CMD ekranını açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry
ustam ane-lx2 cihazımı lx1 yaptım. tekrardan lx2 yapmam için yardımcı olur musun

Geri
Üst Alt