Çözüldü Huawei P20 Lite ve Tüm Huawei Güncelleme Sorunu Kesin Çözüm

• Konbuyu başlatan İ. Gör
  • Başlangıç tarihi
İ

İ. Gör

Arkadaşlar (HiSuite 9.0.3.300) Programı bilgisayara kurun.

Program HUAWEI cihazlar için üretilmiş Bilgisayardan kontrol etme programı.

İnternet bağlı Bilgisayara kurun ve telefonunuzu USB ile bilgisayara bağlayın.

Telefondan gerekli izinleri verin. Program türkçe sizi yönlendiriyor. Nasıl bağlanacağınızı.

Bilgisayar ile Telefonunuzu doğru bir şekilde eşleştirdikten sonra programın ana sayfasından güncelleme kontrol düğmesine basın.

Bilgisayar güncellemeyi bulunca yükle deyin ve ortalama 3 GB bir indirmeden sonra telefonunuza otamatik yükledikten sonra telefon kapanıp açılacak.

Ve son sürüm olarak açılacak. Size düşen telefonunuzun kilit akranı açık bir şekilede bu işlemler bitene kadar beklemek bu kadar.

Ben P20 lite cihazımı ımeı repaırden sonra 8.0.0.046 sürüme düşmüştü bu sürümde cihazın bir çok özelliği devre dışı kaldı.

Bugün itibariyle ANE-LX2 8.0.0.180(C636) sürüme geçtim bu yöntemle.

Bu yöntem tüm HUAWEI teleonlar için geçerli yardımım olduysa ne mutlu bana.

Bu işlemleri bilgisayar ekranından yapıyorsunuz telefon ekranından değil.

İsterseniz sim ve hafıza kartlarınızı çıkararak yapın. Ben Bu işi Windows 10 İle Yaptım. Diğer sürümler sorun çıkarabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sonuç başarısız güncelleme görmüyor.
ANE-LX2 8.0.0.120 de kaldı.

Hocam güncelleme gömüyor. Bende ane lx2 8.0.0.046 da kaldım.Yardım edin.

Telefondan gerekli izinleri verin. Program türkçe sizi yönlendiriyor. Nasıl bağlanacağınızı.

Bilgisayar ile Telefonunuzu doğru bir şekilde eşleştirdikten sonra programın ana sayfasından güncelleme kontrol düğmesine basın.

Bilgisayar güncellemeyi bulunca yükle deyin ve ortalama 3 GB bir indirmeden sonra telefonunuza otamatik yükledikten sonra telefon kapanıp açılacak.

Ve son sürüm olarak açılacak. Size düşen telefonunuzun kilit akranı açık bir şekilede bu işlemler bitene kadar beklemek bu kadar.

Ben P20 lite cihazımı ımeı repaırden sonra 8.0.0.046 sürüme düşmüştü bu sürümde cihazın bir çok özelliği devre dışı kaldı.

İsterseniz sim ve hafıza kartlarınızı çıkararak yapın. Ben Bu işi Windows 10 İle Yaptım. Diğer sürümler sorun çıkarabilir
Kardeşim benim de telefon aynı sıkıntı 4.5 G cekmiyordu ( sim kartindanmis ) telefoncu flash mi ne attı sürüm 8.0.0.46 ya düştü birçok özellik devre dışı oldu , bu dediğin hisute indirip yapabilir miyiz yani şöyle biliyorsun telefon Huawei yetkisinden çıkıyor ya PC de okur mu

Kardeşim benim de telefon aynı sıkıntı 4.5 G cekmiyordu ( sim kartindanmis ) telefoncu flash mi ne attı sürüm 8.0.0.46 ya düştü birçok özellik devre dışı oldu , bu dediğin hisute indirip yapabilir miyiz yani şöyle biliyorsun telefon Huawei yetkisinden çıkıyor ya PC de okur mu
Evet pc okur deneyiniz

ANE-LX2 8.0.0.120 de kaldı. Mahküm kaldım bu sürüme

ANE-LX2 8.0.0.120 de kaldı. Mahküm kaldım bu sürüme
Aynı sorun bende de var hocam telefon tamircisiyim bende elime o kadar çok P20 lite geldi ki repair için hiç birinden Allah'a şükür başarısız olmadım hepsi yazılımı başarıyla aldı ama bu cihaz çok farklı dün gece firmware finderdan indirdim atmaya çalıştım herşeyi doğru ülke kodu model numarası ama bir türlü almıyor update.app yaptım gene almadı bugün pcye bağlayıp fastboot moddan bakicam kaçırdığım nokta mı var diye

Aynı sorun bende de var hocam telefon tamircisiyim bende elime o kadar çok P20 lite geldi ki repair için hiç birinden Allah'a şükür başarısız olmadım hepsi yazılımı başarıyla aldı ama bu cihaz çok farklı dün gece firmware finderdan indirdim atmaya çalıştım herşeyi doğru ülke kodu model numarası ama bir türlü almıyor update.app yaptım gene almadı bugün pcye bağlayıp fastboot moddan bakicam kaçırdığım nokta mı var diye
eRecovery ile deneme yaptınız mı?

eRecovery ile deneme yaptınız mı?
Abi bugün baya uğraştım firmware finder ile android 9 indirdim yüklemeye çalıştım SD kart ile hata verdi versiyon uyumlu değildir dedi halbuki uyumlu program direk kendisi tanıyor ane lx2 c636 bölge ülke koduna kadar doğru eksiksiz ama olmadı en son çare indirdiğim dosyayı chimera ile yükledim 9 yükledi fakat erecovery açtı wifiye bağladım indir dedim ama dosya bulunamadı dedi bende vazgeçtim artık ne kadar araştırma yaptım tek sıkıntı olan modeli ön kamerası 24 olanlar. Bende pcde daha önce inen yazılım vardı onu attım o da 8.0.0.140 çıktı yani 1 sürüm daha artmış oldu ? bu arada o kadar işlem yaptım şebeke yönünden hiç bir sıkı filan çıkmadı bilginiz olsun Samsung gibi illa patch derdi yok ?

Abi bugün baya uğraştım firmware finder ile android 9 indirdim yüklemeye çalıştım SD kart ile hata verdi versiyon uyumlu değildir dedi halbuki uyumlu program direk kendisi tanıyor ane lx2 c636 bölge ülke koduna kadar doğru eksiksiz ama olmadı en son çare indirdiğim dosyayı chimera ile yükledim 9 yükledi fakat erecovery açtı wifiye bağladım indir dedim ama dosya bulunamadı dedi bende vazgeçtim artık ne kadar araştırma yaptım tek sıkıntı olan modeli ön kamerası 24 olanlar. Bende pcde daha önce inen yazılım vardı onu attım o da 8.0.0.140 çıktı yani 1 sürüm daha artmış oldu bu arada o kadar işlem yaptım şebeke yönünden hiç bir sıkı filan çıkmadı bilginiz olsun Samsung gibi illa patch derdi yok
Aynı modelden geldi daha önce bende B140 atmıştım. Ama sitede Hi Suite üzerinden bir yöntem daha var. O yöntem ile son sürüme kadar güncelleme alıyor. Yöntem biraz karışık ama uğraşılınca yapılıyor. En son sürüme kadar çıkıyor.

Aynı modelden geldi daha önce bende B140 atmıştım. Ama sitede Hi Suite üzerinden bir yöntem daha var. O yöntem ile son sürüme kadar güncelleme alıyor. Yöntem biraz karışık ama uğraşılınca yapılıyor. En son sürüme kadar çıkıyor.
Ugrasmicam artık abi kalsın böyle maceraya gerek yok benim için hatta bu yazılımı attıktan sonra hisuite bağladım çıkmıyor guncelleme DNS falan değiştirdim nafile ?

İşlem başarılı emeğine sağlık abi hayırlı geceler.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    91.1 KB · Görüntüleme: 153

Cihaz sıfırlanıyor mu?

Geri
Üst Alt