Çözüldü Huawei P20 Lite ve Tüm Huawei Güncelleme Sorunu Kesin Çözüm

• Konbuyu başlatan İ. Gör
  • Başlangıç tarihi
Evet hocam c432 ve c900 avrupa modeli görünüyor, ama firmware finder ile ne ettiysem yapamadım, yine de ilgilendiğin için sağol ustam
Bu yazılımı indirip usb veya sd carda atın otg yardımı ile yüklemeyi deneyin bakalım

@adnanmirsad56 hocam software failed veriyor, bl kapalı olduğu için farklı kodu kabul etmiyor sanırım

imei le göre güncelleme yapılacak diyor. girersek imei gidermi çekindim bende.

şimdi ben HiSuite'ten güncelleme yaparsam imei 'le bişey olmaz değil mi kesin ise akşam deneyeceğim.

çünkü ben dün akşam denediğimde imei ile ilgili bişeyler yazıyordu. imeile girilecekmi yoksa imei kontrol mu edilecek gibi korktum girmedim bende.

bu arada ben yazılımıda manuel indirdim. bilgisayardan yüklemek için programı varmı. sd cart olmadan. yardımcı olursanız sevinirim. tşkler.

çünkü ben dün akşam denediğimde imei ile ilgili bişeyler yazıyordu. imeile girilecekmi yoksa imei kontrol mu edilecek gibi korktum girmedim bende.

bu arada ben yazılımıda manuel indirdim. bilgisayardan yüklemek için programı varmı. sd cart olmadan. yardımcı olursanız sevinirim. tşkler.
SD Kart ile atın daha sağlıklı olur
Yazılım yüklemek için ücretli programlar var veya Hi Suite (DNS Yöntemi) ile yazılım yükleme yöntemi VIP bölümünde mevcut

PC üzerinden yüklemek için Huaweinin Hi Suite aracını kullanabilirsiniz ama SD Kart ile yüklemenizi tavsiye ederim

Geri
Üst Alt