Yardım Huawei P20 Lite Yazılım Hatası

Merhabalar.. P20 lite cihazıma buradaki ustaların tavsiyesi ile dload yükledim cihaz güncelleme almaya başladı fakat çift sim kartlı cihaz tek sim karta döndü yani ikinci imei gözükmüyor ve işin tuhaf tarafı şimdi otomotiv güncelleme yaptıgımı zaman dışarıdan arama ve SMS geliyor fakat ben gi çbir şekilde arama yapamıyorum güncellemeyi hi suite ile düşürdüğümde tekrar normale dönüyor acaba bu güncellemeleri nasıl yapabilirim

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar.. P20 lite cihazıma buradaki ustaların tavsiyesi ile dload yükledim cihaz güncelleme almaya başladı fakat çift sim kartlı cihaz tek sim karta döndü yani ikinci imei gözükmüyor ve işin tuhaf tarafı şimdi otomotiv güncelleme yaptıgımı zaman dışarıdan arama ve SMS geliyor fakat ben gi çbir şekilde arama yapamıyorum güncellemeyi hi suite ile düşürdüğümde tekrar normale dönüyor acaba bu güncellemeleri nasıl yapabilirim

Derleme bozuluyordur büyük ihtimal
Şuanki derleme numarasını ve attığınız yazılımı atın bakalım

Derleme bozuluyordur büyük ihtimal
Şuanki derleme numarasını ve attığınız yazılımı atın bakalım
Derleme numarasını buradaki bir arkadaşın tavsiyesi ile düzelttim şuanki durum bu
IMG_20200710_095530.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20200710_095603.jpg
    IMG_20200710_095603.jpg
    31.4 KB · Görüntüleme: 21
Otomotiv güncelleme yapıncada ikinci fotoğrafta görüştüğü gibi şebeke falan gidiyor sadece hizmet hatası yazıp dışarıdan arama geliyor

Ustam Hcu Client Varmı ?
Ordan Unlock Bölümüne Gir Direct Sım Unlock De
Sonra Olucaktır

Ayrıyeten Yazılımı Düşürmeniz Gerek
Size Adımları Anlatıyım Bu Şekilde Yapın
1. İlk Öncelikle Altta Verdigim Board Dosyayı Eftdeden At ( EFT ÜCRETLİDİR )
Videolu Anlatımı Altta
Test Point Yaparak Yapılıcaktır .
2. Hcu Clienti Aç Repair Umtsden Telefonu Okut Yaz İmeilerini Sonra Unlock Bölümünden Dırect Sım Unlock Yapıyorsun
3. 9.1 Yazılımı İndirip Hafıza Kartına Atıyorsun Şunları Yazıyorsun *#*#2846579#*#* Yapıp
Software Version -> Memory Card Isntaled Diyorsun
Ve Okeydir
İyi Forumlar
Lütfen Orjinal İmeini Kullanınız .

Geri
Üst Alt